Увійти

Увійти

 

Про QuintaDB

QuintaDB - це конструктор веб-форм і баз даних онлайн. Ви можете імпортувати дані з Excel або створити форму покроково, вбудувати віджет форми в свій сайт і збирати дані в БД з власного сайту.

Крім можливості створювати форми, таблиці, звіти і форми входу, ви можете будувати Діаграми і графіки, Мапи і відображати дані на Календарях.

В проекті може бути скільки завгодно Форм. Також у вас може бути безліч проектів. Проект - це база даних, а Форма - це таблиця. В цій статті показано як швидко створити проект і форму.

В QuintaDB форми пов'язуються, використовуючи поле Зв'язок та Субформа. По суті, із-за наявності багатьох функцій, таких як емейл і смс-розсилки, в QuintaDB легко створити власну CRM-систему.

Для роботи разом зі своїми співробітниками використовуйте модуль Команда. Для роботи з клієнтами зверніть увагу на Клієнтський портал.

І в Команді і Порталі є можливість визначити права доступу на рівні модулів, записів, полів і колонок.

 

При відкритті будь-якого проекту чи форми ви побачите ліворуч Меню. Нижче надані посилання на блог пости з поясненнями по кожному пункту меню, модулю або функції. Внизу сторінки є посилання на інші корисні матеріали, контакти і форму пошуку по сайту.

 

Проекти

 

Форми

 

Сповіщення

 

Віджети

 

Інше

 

Всі доступні функції перераховані в Алфавітному покажчику.

Якщо у вас залишились питання, будь ласка, прочитайте FAQ або напишіть на Форум.

Новини системи публікуються в Блозі, такоже є канал на Youtube

Інші контакти знаходяться на сторінці Контакти.

Використовуючи форму нижче, ви зможете здійснити пошук по всім блог-постам і темам форуму.