English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska 한국어
Увійти
Українська

Увійти

 

Конструктор веб-форм


Як створювати веб-форми і бази даних онлайн форми замовлення, реєстрації та зворотного зв'язку


Віднині для створення веб-форм не потрібні знання мов програмування, достатньо застосовувати QuintaDB, що є найпростішим способом організувати у себе на інтернет-сайті процес збору та аналізу інформації. Даний online-сервіс допоможе за всього за декілька хвилин зробити онлайн-форму будь-якої складності, налаштувати її, а потім встановити на свій інтернет-ресурс.

Які форми створюються за допомогою сервісу QuintaDB?

Веб-форма створюється для збору даних від користувачів. Застосовуючи QuintaDB віджети, надзвичайно легко організувати зворотний зв'язок з відвідувачами блогу чи сайту. Крім того, в вас є можливість створити такі модулі, як форма онлайн-замовлення, контактна, реєстрації тощо. Реєстрація відвідувачів ресурсу (що проводиться в режимі онлайн) на певну подію є ще одним варіантом використання сервісу QuintaDB. Найпростіше рішення для створення згаданих віджетів конструктор QuintaDB. Ще раз підкреслимо, що за допомогою цього веб-інструменту будь-який користувач за лічені хвилини здатний створити форму, налаштувати її і вбудувати у власний сайт. QuintaDB дає можливість збирати дані і проводити їх аналіз. Отже, online база даних застосовується майже на кожному сайті, де потрібен збір, збереження та аналіз даних, що надходять від різних користувачів. А саме:

Сильні сторони використання сервісу QuintaDB при розробці веб-форм

Конструктор QuintaDB. Місія сервісу допомогти користувачам в створенні веб-форм і баз даних без знань PHP, HTML і інших веб-технологій за кілька хвилин

Вже тисячі користувачів у всьому світі створюють веб-форми онлайн за допомогою конструктора форм QuintaDB. Це досить зручно і швидко. На сьогоднішній день безліч користувачів в багатьох країнах створюють online веб-форми, вдаючись до послуг сервісу QuintaDB. Чому? Тому що це дуже зручно і швидко. Немає потреби встановлювати на комп'ютер якесь програмне забезпечення. Для роботи потрібні, як ми вже говорили, браузер і підключення до Internet. Процес зі збирання, зберігання та аналізу отриманих даних ключове завдання сервісу. Ви повинні лише визначити для себе завдання, які перед вами поставлені, а всі інші проблеми сервіс візьме на себе.