Найкращий конструктор баз даних і веб-форм онлайн

Простий. Швидкий. Потужний.


Натискаючи кнопку 'Створити Безкоштовний Акаунт' ви погоджуєтеся з Правилами сервису і що ви прочитали нашу політику використання даних, включно з використанням Cookie

або увійдіть використовуючи:

Зареєструйтеся та створіть веб форму з базою даних!

Як створювати веб-форми і бази даних онлайн форми замовлення, реєстрації та зворотного зв'язку

Віднині для створення веб-форм не потрібні знання мов програмування, достатньо застосовувати QuintaDB, що є найпростішим способом організувати у себе на інтернет-сайті процес збору та аналізу інформації. Даний online-сервіс допоможе за всього за декілька хвилин зробити онлайн-форму будь-якої складності, налаштувати її, а потім встановити на свій інтернет-ресурс.

Які форми створюються за допомогою сервісу QuintaDB?

Веб-форма створюється для збору даних від користувачів. Застосовуючи QuintaDB віджети, надзвичайно легко організувати зворотний зв'язок з відвідувачами блогу чи сайту. Крім того, в вас є можливість створити такі модулі, як форма онлайн-замовлення, контактна, реєстрації тощо. Реєстрація відвідувачів ресурсу (що проводиться в режимі онлайн) на певну подію є ще одним варіантом використання сервісу QuintaDB. Найпростіше рішення для створення згаданих віджетів конструктор QuintaDB. Ще раз підкреслимо, що за допомогою цього веб-інструменту будь-який користувач за лічені хвилини здатний створити форму, налаштувати її і вбудувати у власний сайт. QuintaDB дає можливість збирати дані і проводити їх аналіз. Отже, online база даних застосовується майже на кожному сайті, де потрібен збір, збереження та аналіз даних, що надходять від різних користувачів. А саме:
  • Для сайтів: зворотного зв'язку, контактна, реєстраційна, опитування користувачів, реєстрація на заходи, анкети та інші.
  • Для бізнесу: замовлення товарів, прийому на роботу, різноманітні онлайн заявки, управління фінансами підприємства та ін.
  • Віджети для навчальних закладів: реєстрації на подію (семінар, конференцію), реєстрації абітурієнтів.

Сильні сторони використання сервісу QuintaDB при розробці веб-форм

  • Форми створюються в режимі онлайн: всі операції також здійснюється через Інтернет, і ви будете мати доступ до всіх функцій з будь-якої точки, де є підключення до всесвітньої мережі. Крім того, всі ваші веб-форми і бази даних будуть розташовуватися на серверах QuintaDB, тому на ваш сервер ніяк не впливатиме підвищене навантаження.
  • Простота використання: QuintaDB є програмним забезпеченням, що дозволяє без володіння мовами програмування створити web-форму і розмістити її, наприклад, у блозі в дуже короткі терміни (мова ведеться про хвилини). Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий навіть «чайнику», будь-хто зможе швидко навчитися працювати з конструктором форм.
  • Віддалений доступ до форм: вони створюються за допомогою онлайнового конструктора QuintaDB і будуть доступні коли і де завгодно. Вам необхідно мати лише встановлений веб-браузер і підключення до Інтернету.
  • Збереження даних: всі форми і наповнені за їх допомоги бази даних зберігаються на нашому сервері, тому вам не варто переживати з приводу можливої втрати цінної інформації. На нашому сервісі QuintaDB періодично робиться резервне копіювання даних і їх збереження на дублюючих серверах.
  • Командна робота: у вас є можливість запросити в команду партнерів по бізнесу, друзів, колег і спільно працювати над формами і базами даних.
  • Надійність і швидкість: Використовуючи QuintaDB, ви не будете турбуватися з приводу швидкості завантаження форм. Ми оснащені досить потужними серверами. Наш сервіс співпрацює з провідною компанією rackspacecloud.com, що надає послуги хостингу. Все це гарантує надійність і швидкість функціонування будь-яких форм, створених за допомогою нашого онлайн-конструктора.

Конструктор QuintaDB. Місія сервісу допомогти користувачам в створенні веб-форм і баз даних без знань PHP, HTML і інших веб-технологій за кілька хвилин

Вже тисячі користувачів у всьому світі створюють веб-форми онлайн за допомогою конструктора форм QuintaDB. Це досить зручно і швидко.

На сьогоднішній день безліч користувачів в багатьох країнах створюють online веб-форми, вдаючись до послуг сервісу QuintaDB. Чому? Тому що це дуже зручно і швидко. Немає потреби встановлювати на комп'ютер якесь програмне забезпечення. Для роботи потрібні, як ми вже говорили, браузер і підключення до Internet. Процес зі збирання, зберігання та аналізу отриманих даних ключове завдання сервісу. Ви повинні лише визначити для себе завдання, які перед вами поставлені, а всі інші проблеми сервіс візьме на себе.

ЗгорнутиOnline конструктор форм
Створити Online Базу Даних

Підтримка користувачів
Контакти
Про систему
Команда

QuintaDB.com
QuintaDB.ru
QuintaDB.com.ua
Умови користування
Конфіденційність

Увесь текст & дизайн захищений © 2008 - 2018 QuintaDB. Всі права захищені.

Насолоджуйтесь рештою вашої Суботи!