English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska 한국어 Suomen Gaeilge Bahasa Melayu Svenska Čeština
Увійти
Українська

Увійти

 

Конструктор веб-форм


Як створювати веб-форми і бази даних онлайн форми замовлення, реєстрації та зворотного зв'язку


Віднині для створення веб-форм не потрібні знання мов програмування, достатньо застосовувати QuintaDB, що є найпростішим способом організувати у себе на інтернет-сайті процес збору та аналізу інформації. Даний online-сервіс допоможе за всього за декілька хвилин зробити онлайн-форму будь-якої складності, налаштувати її, а потім встановити на свій інтернет-ресурс.

Які форми створюються за допомогою сервісу QuintaDB?

Веб-форма створюється для збору даних від користувачів. Застосовуючи QuintaDB віджети, надзвичайно легко організувати зворотний зв'язок з відвідувачами блогу чи сайту. Крім того, в вас є можливість створити такі модулі, як форма онлайн-замовлення, контактна, реєстрації тощо. Реєстрація відвідувачів ресурсу (що проводиться в режимі онлайн) на певну подію є ще одним варіантом використання сервісу QuintaDB. Найпростіше рішення для створення згаданих віджетів конструктор QuintaDB. Ще раз підкреслимо, що за допомогою цього веб-інструменту будь-який користувач за лічені хвилини здатний створити форму, налаштувати її і вбудувати у власний сайт. QuintaDB дає можливість збирати дані і проводити їх аналіз. Отже, online база даних застосовується майже на кожному сайті, де потрібен збір, збереження та аналіз даних, що надходять від різних користувачів. А саме:

Сильні сторони використання сервісу QuintaDB при розробці веб-форм

Конструктор QuintaDB. Місія сервісу допомогти користувачам в створенні веб-форм і баз даних без знань PHP, HTML і інших веб-технологій за кілька хвилин

Вже тисячі користувачів у всьому світі створюють веб-форми онлайн за допомогою конструктора форм QuintaDB. Це досить зручно і швидко. На сьогоднішній день безліч користувачів в багатьох країнах створюють online веб-форми, вдаючись до послуг сервісу QuintaDB. Чому? Тому що це дуже зручно і швидко. Немає потреби встановлювати на комп'ютер якесь програмне забезпечення. Для роботи потрібні, як ми вже говорили, браузер і підключення до Internet. Процес зі збирання, зберігання та аналізу отриманих даних ключове завдання сервісу. Ви повинні лише визначити для себе завдання, які перед вами поставлені, а всі інші проблеми сервіс візьме на себе.