English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska 한국어 Suomen Gaeilge Bahasa Melayu Svenska Čeština
Увійти
Українська

Увійти

 

Створення БД онлайн


QuintaDB це онлайн-конструктор веб-форм і баз даних. Ми допомагаємо не тільки створити будь-яку веб-форму, налаштувати її і вбудувати в ваш сайт, а і пропонуємо нашим користувачам зберігати будь-які БД online. QuintaDB допоможе вам створювати власні web-додатки для управління інформацією вашого бізнесу. Сервіс розроблений для створення якісного механізму збору, аналізу та зберігання інформації через Інтернет. За допомогою нашого веб-сервісу у вас з'являється можливість зберігати будь-яку інформацію online та надавати до неї доступ тим особам, кому ви вважаєте за потрібне. QuintaDB вкрай просте в експлуатації програмне забезпечення з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, завдяки якому можна легко створювати власні корисні веб-додатки.

Де використовується конструктор форм онлайн-сервіс для створення БД?

Online СКБД, створена за допомогою QuintaDB, допоможе вам легко збирати інформацію, аналізувати її і створювати звіти. Даний софт допоможе систематизувати дані будь-якого типу.

Зробити БД онлайн дуже просто!

QuintaDB – просте рішення зі створення БД для вашого блогу чи сайту!

Тисячі клієнтів використовують сервіс QuintaDB для створення власних онлайн-форм і баз даних, які допомагають їм вести бізнес. Довірившись QuintaDB, вам не буде потрібно вникати в технічні деталі. Досить створити базу даних, про решту (оновлення системи, надійність роботи, резервне копіювання) подбаємо ми: