English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis
Увійти
Українська

Увійти

 

Створення БД онлайн


QuintaDB це онлайн-конструктор веб-форм і баз даних. Ми допомагаємо не тільки створити будь-яку веб-форму, налаштувати її і вбудувати в ваш сайт, а і пропонуємо нашим користувачам зберігати будь-які БД online. QuintaDB допоможе вам створювати власні web-додатки для управління інформацією вашого бізнесу. Сервіс розроблений для створення якісного механізму збору, аналізу та зберігання інформації через Інтернет. За допомогою нашого веб-сервісу у вас з'являється можливість зберігати будь-яку інформацію online та надавати до неї доступ тим особам, кому ви вважаєте за потрібне. QuintaDB вкрай просте в експлуатації програмне забезпечення з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, завдяки якому можна легко створювати власні корисні веб-додатки.

Де використовується конструктор форм онлайн-сервіс для створення БД?

Online СКБД, створена за допомогою QuintaDB, допоможе вам легко збирати інформацію, аналізувати її і створювати звіти. Даний софт допоможе систематизувати дані будь-якого типу.

Зробити БД онлайн дуже просто!

QuintaDB – просте рішення зі створення БД для вашого блогу чи сайту!

Тисячі клієнтів використовують сервіс QuintaDB для створення власних онлайн-форм і баз даних, які допомагають їм вести бізнес. Довірившись QuintaDB, вам не буде потрібно вникати в технічні деталі. Досить створити базу даних, про решту (оновлення системи, надійність роботи, резервне копіювання) подбаємо ми: