Найкращий конструктор баз даних і веб-форм онлайн

Простий. Швидкий. Потужний.


Натискаючи кнопку 'Створити Безкоштовний Акаунт' ви погоджуєтеся з Правилами сервису і що ви прочитали нашу політику використання даних, включно з використанням Cookie

або увійдіть використовуючи:

Зареєструйтеся та створіть веб форму з базою даних!

Створення БД онлайн

QuintaDB це онлайн-конструктор веб-форм і баз даних. Ми допомагаємо не тільки створити будь-яку веб-форму, налаштувати її і вбудувати в ваш сайт, а і пропонуємо нашим користувачам зберігати будь-які БД online. QuintaDB допоможе вам створювати власні web-додатки для управління інформацією вашого бізнесу. Сервіс розроблений для створення якісного механізму збору, аналізу та зберігання інформації через Інтернет. За допомогою нашого веб-сервісу у вас з'являється можливість зберігати будь-яку інформацію online та надавати до неї доступ тим особам, кому ви вважаєте за потрібне. QuintaDB вкрай просте в експлуатації програмне забезпечення з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, завдяки якому можна легко створювати власні корисні веб-додатки.

Де використовується конструктор форм онлайн-сервіс для створення БД?

Online СКБД, створена за допомогою QuintaDB, допоможе вам легко збирати інформацію, аналізувати її і створювати звіти. Даний софт допоможе систематизувати дані будь-якого типу.

 • Створення БД для дрібного бізнесу, організація власних CRM-систем, управління інвентаризацією, багтрекер, БД онлайн замовлень та інше.
 • Конструктор БД для освітніх установ: база школярів, студентів, самих освітніх установ, реєстрація на наукові семінари, конференції, віддалена реєстрація абітурієнтів.
 • Можна створювати БД для сайтів: бази контактів, рецептів, планування та управління бюджетом домогосподарства і інш.
 • Створити БД на сайті створення бази контактів, бд рецептів, організація каталогів, управління бюджетом сім'ї тощо.

Зробити БД онлайн дуже просто!

 • онлайн-платформа: Конструктор баз даних це online-додаток для створення БД з web-доступом, працювати з яким можна в режимі 24/7. Не потрібно встановлювати ніякого додаткового програмного забезпечення. Веб-додатки робляться швидко, тому ви можете тут же почати роботу з ними.
 • легкість у використанні: QuintaDB має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, що робить сервіс надзвичайно простим у роботі.
 • гарантія надійності та безпеки: сервіс постійно робить бекап даних. Крім того, QuintaDB користується послугами хостингу RackSpace, одного зі світових лідерів у цьому сегменті ринку. У зв'язку з цим ви можете не переживати за безпеку вашої інформації.
 • доступність: вдаючись до допомоги сервісу QuintaDB при створенні потрібних вам баз даних, ви отримуєте миттєвий доступ до проекту в будь-який час, перебуваючи при цьому, де завгодно.
 • якість: QuintaDB це якісний високотехнологічний програмний продукт, він використовує надійні і потужні сервери. Інтернет і браузер це все, що вам потрібно для моментального доступу до даних.

QuintaDB – просте рішення зі створення БД для вашого блогу чи сайту!

Тисячі клієнтів використовують сервіс QuintaDB для створення власних онлайн-форм і баз даних, які допомагають їм вести бізнес. Довірившись QuintaDB, вам не буде потрібно вникати в технічні деталі. Досить створити базу даних, про решту (оновлення системи, надійність роботи, резервне копіювання) подбаємо ми:

 • Відсутність будь-яких труднощів в роботі: з конструктором БД QuintaDB ви забудете про будь-які складнощі при створенні таблиць, налаштуванні їх дизайну і функціональності. QuintaDB бере на себе всі турботи, пов'язані зі зберіганням, забезпеченням безпеки і доступом до інформації. Сервіс дозволяє адміністратору БД швидко і легко змінювати будь-які налаштування таблиць із записами, а іншим користувачам отримувати повний доступ до баз. Все налаштовується миттєво.
 • Ком'юніті: в соціальних мережах (Facebook, Вконтакте, Twitter) ви зможете знайти групи користувачів системи QuintaDB. На форумі веб-сайту ви зможете задати питання і поділитися пропозиціями та ідеями щодо вдосконалення роботи сервісу. Колектив розробників також готовий відповісти на ваші запитання і допомогти у створенні БД.
 • Низька ціна: для того, щоб придбати акаунт з безлімітним доступом на місяць, потрібно заплатити 14.99 доларів. Для отримання знижки можна придбати платний річний аккаунт всього за 149.99 доларів. Крім того, на протязі тестового періоду ви можете користуватися нашими послугами безкоштовно.

ЗгорнутиOnline конструктор форм
Створити Online Базу Даних

Підтримка користувачів
Контакти
Про систему
Команда

QuintaDB.com
QuintaDB.ru
QuintaDB.com.ua
Умови користування
Конфіденційність

Увесь текст & дизайн захищений © 2008 - 2018 QuintaDB. Всі права захищені.

Насолоджуйтесь рештою вашої Суботи!