English Прапір English Español Прапір Español Deutsch Прапір Deutsch Italiano Прапір Italiano Polski Прапір Polski Nederlands Прапір Nederlands Português Прапір Português Français Прапір Français 中文 Прапір 中文 日本語 Прапір 日本語 हिन्दी Прапір हिन्दी اللغة العربية Прапір اللغة العربية Русский Прапір Русский Українська Прапір Українська עִברִית Прапір עִברִית Ελληνικά Прапір Ελληνικά Türk Прапір Türk Latvietis Прапір Latvietis Dansk Прапір Dansk Norsk Прапір Norsk Íslenska Прапір Íslenska 한국어 Прапір 한국어 Suomen Прапір Suomen Gaeilge Прапір Gaeilge Bahasa Melayu Прапір Bahasa Melayu Svenska Прапір Svenska Čeština Прапір Čeština
Користувач ІконкаУвійти
Українська Прапір Українська

Увійти

 

QuintaDB - хмарний сервіс зі створення баз даних і CRM

no_image

Система CRM, яку часто називають також менеджментом клієнтів, є бізнес-підходом.

Його мета - створення, розвиток і зміцнення відносин з ретельно обраними клієнтами, збільшення вигоди клієнта, підвищення корпоративного прибутку, а значить, і максимізація прибутку інвесторів.

«Керівництво по CRM. Шлях до вдосконалення менеджменту клієнтів »(Едріан Пейн)

CRM - це абревіатура, яка розшифровується як Customer Relationship Management (система управління взаємовідносинами з клієнтами). Основна потреба в створенні такої системи - залучення нових клієнтів і розвиток взаємин з ними.

QuintaDB - це онлайн сервіс, який в першу чергу орієнтований на управління бізнесом. Створюйте CRM-систему для вашого бізнесу без залучення сторонніх фахівців.

Будь-який бізнес починається з клієнтів, а будь-яка CRM-система з бази даних. На сьогоднішній день безліч користувачів у багатьох країнах створюють бази даних, вдаючись до послуг сервісу QuintaDB. Тому що це дуже зручно і швидко. Переваги сервісу - це висока відмовостійкість, необмежена кількість даних, доступ до бази в будь-який час з будь-якої точки світу.

Створивши єдину базу клієнтів, ви зможете виявляти найбільш цінних з них, аналізувати підхід і залучати нових клієнтів і партнерів.

Автоматизуйте бізнес-процеси такі як планування продажів, документообіг, виконання планів і багато інших. Для досягнення цих цілей до ваших послуг модулі: Команда, Діаграми, Календарі, Мапи, Файли.

Окремої згадки заслуговує Клієнтський портал. Наявність даного модуля стало для багатьох користувачів визначальним фактором вибору QuintaDB.

Клієнтський портал в QuintaDB - це відмінний спосіб для компанії або організації дозволити клієнтам здійснювати вхід на свій виділений внутрішній веб-портал. І отримувати доступ до обмежених даних з різними правами доступу. Для користувача відпала необхідність створювати власні механізми аутентифікації і безпеки, все це вже є в Клієнтському порталі QuintaDB.

Клієнти користувача зможуть авторизуватись на порталі і отрамати доступ до відкритих модулів (таблиць, звітів, форм, графікам, мапам, календарям та файлам), додавати данні. Клієнтський портал надає чудову можливість створити додаток, котрий повністю брендований під компанію клієнта. Подивитись приклад клієнтського порталу можна тут. 

Конструктор веб-форм

Будь-який сучасний онлайн бізнес вимагає наявності веб-форм для залучення клієнтів та збору даних. Конструктор форм QuintaDB простий та інтуїтивно зрозумілий для користувача. З нових можливостей можна виділити зручний і простий спосіб позиціонування полів на формі. Використовуючи Drag and Drop, користувач з легкістю може помістити кілька полів в один рядок, змінити порядок, а також переміщати їх по вертикалі.

Безліч типів полів, можливість пов'язувати форми і таблиці, динамічні правила і безліч інших корисних функцій дозволяють створювати веб-форми будь-якої складності. Свої форми і таблиці користувач може інтегрувати у вигляді віджетів на сайти і CMS.

Безпека

Процес збору і зберігання отриманих даних - ключове завдання сервісу. Наші сервери знаходяться в захищеному оточенні. Для запобігання зламування і доступу ззовні ми застосовуємо стандартне шифрування і інші запобіжні заходи. Всі дані, які знаходяться на наших серверах, регулярно архівуються на випадок раптових втрат інформації.

Доступні ціни для будь-якого бізнесу

БЕЗКОШТОВНИЙ

QuintaDB БЕЗКОШТОВНИЙ Тарифний план Іконка

5 користувачів
2 000 записів
3 GB файлів

 • СТАНДАРТ
  €6.95
  1 Місяць

 • СТАНДАРТ
  €4.95
  6 Місяців

 • СТАНДАРТ
  €4.16
  12 Місяців

 • СТАНДАРТ
  €349.65
  Назавжди

QuintaDB СТАНДАРТ Тарифний план Іконка

100 користувачів
6 000 записів
6 GB файлів

 • PRO
  €9.96
  1 Місяць

 • PRO
  €6.96
  6 Місяців

 • PRO
  €5.83
  12 Місяців

 • PRO
  €489.72
  Назавжди

QuintaDB PRO Тарифний план Іконка

150 користувачів
10 000 записів
12 GB файлів

 • КОРПОРАТИВНИЙ
  €14.97
  1 Місяць

 • КОРПОРАТИВНИЙ
  €9.97
  6 Місяців

 • КОРПОРАТИВНИЙ
  €8.33
  12 Місяців

 • КОРПОРАТИВНИЙ
  €700.0
  Назавжди

QuintaDB КОРПОРАТИВНИЙ Тарифний план Іконка

200 користувачів
50 000 записів
25 GB файлів

 • БІЗНЕС СТАНДАРТ
  €21.98
  1 Місяць

 • БІЗНЕС СТАНДАРТ
  €14.98
  6 Місяців

 • БІЗНЕС СТАНДАРТ
  €12.5
  12 Місяців

 • БІЗНЕС СТАНДАРТ
  €1049.86
  Назавжди

QuintaDB БІЗНЕС СТАНДАРТ Тарифний план Іконка

Необмежено користувачів
65 000 записів
40 GB файлів

 • БІЗНЕС PRO
  €34.99
  1 Місяць

 • БІЗНЕС PRO
  €24.99
  6 Місяців

 • БІЗНЕС PRO
  €20.83
  12 Місяців

 • БІЗНЕС PRO
  €1749.93
  Назавжди

QuintaDB БІЗНЕС PRO Тарифний план Іконка

Необмежено користувачів
100 000 записів
100 GB файлів

 • БІЗНЕС UNLIM
  €56.99
  1 Місяць

 • БІЗНЕС UNLIM
  €39.99
  6 Місяців

 • БІЗНЕС UNLIM
  €33.33
  12 Місяців

 • БІЗНЕС UNLIM
  €2799.93
  Назавжди

Необмежено: форм

1 000 000 записів

200 GB файлів

Платіжні інтеграції

Необмежено: Полів на формах

Необмежена кількість людей у команді

400 000 API викликів

400 000 email повідомлень

Без QuintaDB посилання у віджетах

Автоматизований бекап, експорт і розсилки

Підтримка користувачів

Необмежено: пользователей порталів

Необмежено: правил для полів і форматування

Необмежено: дій за умовою

Необмежено: экспортування записів

Необмежено: Webhooks

Необмежено: кількість мап, календарів, порталів