English Прапір English Español Прапір Español Deutsch Прапір Deutsch Italiano Прапір Italiano Polski Прапір Polski Nederlands Прапір Nederlands Português Прапір Português Français Прапір Français 中文 Прапір 中文 日本語 Прапір 日本語 हिन्दी Прапір हिन्दी اللغة العربية Прапір اللغة العربية Русский Прапір Русский Українська Прапір Українська עִברִית Прапір עִברִית Ελληνικά Прапір Ελληνικά Türk Прапір Türk Latvietis Прапір Latvietis Dansk Прапір Dansk Norsk Прапір Norsk Íslenska Прапір Íslenska 한국어 Прапір 한국어 Suomen Прапір Suomen Gaeilge Прапір Gaeilge Bahasa Melayu Прапір Bahasa Melayu Svenska Прапір Svenska Čeština Прапір Čeština
Користувач ІконкаУвійти
Українська Прапір Українська

Увійти

 

           FAQ           

Поширені питанняЩо таке QuintaDB?

QuintaDB — це онлайн сервіс, який являє собою симбіоз функцій, здатних суттєво полегшити життя в інтернеті як звичайної домогосподарці, так і власникам бізнесу різних рівнів. Так, за допомогою QuintaDB легко створюються:

веб-форми будьякої складності, в тому числі і форми з умовними переходами (форма зворотнього зв'язку, онлайн-опитування, реєстрація на захід та інші);
реляційні бази даних, в яких віддалено буде зберігатися інформація, додана за допомогою створених на попередньому кроці веб-форм;
CRM-системи;
віджети (звіти, мапи, діаграми, календарі);
E-mail та SMS-розсилки;
виділений внутрішній веб-портал для користувачів.

Чим може бути корисний даний сервіс?

Ми впевнені, що онлайн-форми - є відправною точкою процесу створення корисного ресурсу в мережі. Більш того, практика показала, що саме веб-форми є найбільш ефективним механізмом збору даних від користувачів. Складність у тому, що створення будь-якої онлайн-форми за допомогою стандартних інструментів вкрай утруднено і вимагає невиправданих зусиль і матеріальних витрат.

Процес створення форми, всіх структур бази даних і скриптів, необхідних для того, щоб змусити працювати онлайн-форму досить складний, але його можна значно спростити. Користуючись стандартними інструментами, на створення форм ви витратите не менше декількох днів, а то й тижнів, а це пристойні суми грошей, що йдуть на оплату праці програмістів. Скориставшись нашим сервісом, ви уникнете необхідності виконувати складну роботу, описану вище (ми вже все зробили її за вас!), і отримаєте на виході готовий результат.

Чи давно існує ваша система?

З 2008-го року.

Як довго буде жити проект?

Сервіс QuintaDB працює вже 11 років і плани щодо його розвитку прописані на кілька років вперед. Крім того, ми відповідаємо за тисячі наших клієнтів, кожен з яких може розраховувати на максимальну підтримку.

Чи можна встановлюючи клієнту форму, створену за допомогою QuintaDB, бути впевненим у надійності сервісу?

Хвилюватися і переживати не варто. Сміливо рекомендуйте наш сервіс своїм клієнтам, встановлюйте на сторінки їх сайту наші форми і онлайн бази даних. Зі свого боку ми гарантуємо стабільність роботи системи і цілодобову підтримку.

Можливості перенести PHP на свій сайт немає і не буде?

PHP? Ми працюємо для того, щоб користувач навіть не згадував про цю мову програмування. Правда, ми розробили API, який дає можливість використовувати PHP, але виключно на клієнтській стороні.

Що я можу створити з QuintaDB?

Простіше буде розповісти про те, чого створити ви не зможете. Наш сервіс максимально гнучкий і надає користувачам можливість створити практично будь-яку онлайн базу даних.

Погляньте-но тільки на перелік лише можливостей:
• керування продажами і покупками;
• контакти й управління персоналом;
• керування проектом;
• планування подій;
• тимчасові таблиці;
• особисті записи;
• керування робочим графіком;
• опитування і тести;
• статистичний аналіз;
• керування загальною інформацією;
• створення e-mail і sms-розсилок.

Що я можу побудувати з QuintaDB?

Нижче наведено короткий перелік прикладів, що дозволяють отримати уявлення про гнучкість QuintaDB:

• контактна форма;
• перелік е-мейл розсилок;
• опитування;
• форма роботодавця;
• реєстраційні форми онлайн-магазину;
• календар подій;
• керування фінансами;
• керування клієнтами;
• керування багами;
• запрошення на події;
• онлайн-замовлення;
• планувальник весіль;
• адресна книга;
• планування сімейного бюджету;
• розклад уроків;
• особистий журнал;
• тести/опитування;
• медіа колекції.

Крім того, ви можете заглянути в розділ Статті та ознайомитися з прикладами найбільш популярних форм, створених в QuintaDB. Там же можна знайти і покроковий опис процесу створення практично будь-якої онлайн-форми і вбудовування цілих баз даних у ваші сайти.

Чи можу я додати форми, зроблені в QuintaDB, на власний сайт?

Так, ми надаємо простий код для копіювання/вставки для тих, хто бажає вбудувати свої форми у власні сайти. Дані та інтерфейс адміністратора залишаються на наших серверах, а щоб керувати ними, ви повинні увійти в QuintaDB. В той же час форми на вашому сайті будуть виглядати так, ніби вони ваші власні і хост їх ви.

Чи є QuintaDB правильним вибором для мене?

Єдиний і дійсно правильний шлях дізнатися, чи є QuintaDB правильним вибором для вас - це створити безкоштовний аккаунт і спробувати систему в дії. Зазвичай, для того, щоб отримати відповідь на своє запитання, користувач витрачає не більше 5 хвилин. Якщо після це у вас виникнуть які-небудь запитання або зауваження, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Чи безпечний QuintaDB?

Команда розробників робить все можливе, щоб наші клієнти були впевнені у цілості й безпеці своїх даних. Ми копіюємо інформацію в офісі і в дата центрах.

Чому в мене не активний пошук?

Пошук може бути не активним через те, що відключені кукі

Чи є у користувачів які-небудь довгострокові зобов'язання?

Ні. Після створення аккаунта ви можете видалити ваші дані і піти з системи в будь-який час. Ви нічим не пов'язані з системою, ніяких запитань задаватися не буде.

Як довго QuintaDB зберігає мою інформацію?

Система QuintaDB буде зберігати вашу інформацію доти, доки ви не видалите свій акаунт. У момент видалення запису з БД чи акаунта, інформація видаляється і з наших серверів

Чи може хтось крім мене отримати доступ до моїх даних, форм і баз даних?

Так, за вашим бажанням можна надати доступ до інформації іншим користувачам. Щоб дізнатися деталі, перегляньте, будь ласка, функції Конструктора форми та віджетів і модулю Команда. Ви можете відкрити доступ до ваших даних всім користувачам мережі, можете дозволити бачити інформацію тільки певним користувачам, або не надавати доступу жодній персоні.

Чи можу я додати бази даних, зроблені в QuintaDB, на мій сайт?

Так, для всіх бажаючих вбудувати свої веб-форми і бази даних на сайт, ми надаємо код, який необхідно просто вставити на потрібну сторінку. Дані та інтерфейс адміністратора залишаються на наших серверах, а для управління інформацією необхідно увійти в QuintaDB. При цьому форми та інші модулі, вбудовані на ваш сайт, будуть виглядати так, як ніби вони зберігаються на вашому власному сервері.

Як я можу отримати дані, зібрані моїми формами?

Для цього існує функція «Експорт в Excel та PDF».

Чи буде хто-небудь бачити мої дані?

Так, якщо ви самі побажаєте. Ваші дані будуть доступні іншим лише в тому випадку, якщо ви вбудували всю БД в свій сайт. Окрім того, інформація буде доступна і людям, що мають заздалегідь визначені права, запропоновані в модулі «Команда».

Як бути з даними, переданими мережею? Наскільки це безпечно?

Якщо ви турбуєтеся про збереження своїх даних, для того, щоб вони не потрапили до рук зловмисників, необхідно використовувати безпечне з'єднання, протоколи якого гарантують захист від перехоплення інформації під час її передачі.

Наскільки безпечні ваші сервери?

Наші сервери знаходяться в захищеному оточенні. Для запобігання зломів і доступу ззовні ми застосовуємо стандартне шифрування та інші запобіжні заходи.

Лише персонал QuintaDB має доступ до серверів, на яких зберігається ваша інформація. У разі якщо від вас надходить прохання про допомогу або нами виявляються та усуваються помилки в роботі системи, ми також маємо доступ до ваших даних.

Всі дані, які знаходяться на наших серверах, регулярно архівуються на випадок раптових втрат інформації.

Що трапиться з даними, якщо я припиню роботу з QuintaDB?

Ви можете експортувати дані в Excel і якщо ви бажаєте перенести їх будь-куди або зберегти на своїх серверах. Після того, як ви видалите свій акаунт, ми видалимо всю вашу інформацію з наших серверів, видаляються вони і з усіх архівів.

Будь ласка, не видаляйте свій аккаунт доти, доки ви не будете впевнені, що готові негайно втратити всі свої дані.

Чи є коробкова версія (автономне ПЗ) QuintaDB?

Ні. Існує лише хмарний сервіс на QuintaDB.com.ua

Політика безпеки моєї компанії не дозволяє зберігання наших даних поза офісом. Чи можете ви нам допомогти?

Ми не пропонуємо офісних версій QuintaDB, тому що ми сфокусовані на наданні кращого хостингу, який ми тільки можемо запропонувати. Якщо ваша компанія має обмеження, які стосуються зберігання даних на наших серверах, будь ласка, пишіть нам, і ми подивимося, чи зможемо ми запропонувати альтернативне рішення.

У мене закінчився ліміт на записи/поля/правила/e-mail/api виклики. Що мені робити?

Ви можете перейти на наступний тариф. Для цього натисніть на кнопку "Апгрейд" на сторінці Оплата та Статистика. Після оплати система автоматично перерахує ресурси.

Чи можу я придбати додаткові записи/e-mail/api виклики без зміни тарифного плану?

Купівля додаткових ресурсів доступна тільки для тарифного плану Бізнес Unlim.

Чим я можу допомогти сервісу?

Ми будемо вам вдячні, якщо ви залишите свій чесний відгук про сервіс на будь-якому з цих сайтів:
startpack
clouderp
getapp
capterra