Увійти
Українська

Увійти

 

Як зробити бекап бази даних і веб-форми, клонування записів

Бекап форми і проектів потрібно робити на постійній основі. Бо, як відомо, користувачі діляться на тих, хто робить бекапи і хто ВЖЕ робить бекапи.

На сьогоднішній день сервіс QuinaDB став ще більш зручним у використанні. Наприклад, ми розробили функції, що дозволяють робити бекап проектів і форм. Ви зможете зберегти свої дані (проекти, форми з записами) і, в разі втрати інформації, відновити її всього за хвилину.


Резервне копіювання (англ. backup) - процес створення копії даних на носії (жорсткому диску, дискеті і т.д.), призначеному для відновлення даних в оригінальному місці їх розташування в разі їх пошкодження або руйнування.

Покрокова інструкція

Бекап форми
Бекап проекта
Клонування записів

Бекап форми

 

Отже, створивши форму, ви можете зробити бекап, тобто зберегти спеціальний файл з інформацією на комп'ютері. Надалі, видаливши форму з проекту, її легко можна відновити. Для цього лише необхідно завантажити на сайт QuinaDB попередньо збережений бекап-файл. Відмітимо, що в цьому випадку повністю зберігаються всі налаштування веб-форми (дизайн, функціонал).

Створюємо форму і додаємо новий запис в базу даних.
В меню Форми ви побачите список усiх форм проекта. Праворуч вiд назви кожної форми знаходяться рiзнi опцiї. Серед них є кнопка "Бекап форми". Клацнувши на неї, ви згенеруєте бекап-файл з можливістю зберегти його на власному комп'ютері, карті пам'яті і т.д.

Правда, така ситуація не є критичною і з неї є вихід. Отже, рішення ситуації наступне: ми пропонуємо створити звiт і поетапно експортувати всі необхідні записи/файли. Наприклад, ви можете створити звiт із записами тільки за певний період. Таким чином ви зможете частинами експортувати (зробити бекап) всю базу даних.

 Зберігши свою форму, ви тим самим запобігаєте втратi даних, яка може виникнути у разі необережних дій з формою і записами.

 Для того, щоб відновити видалену форму, необхідно завантажити збережений раніше бекап-файл. Усі записи та параметри налаштувань форми (дизайн, функціональність) будуть відновлені. Слід зазначити, що ви зберігаєте zip-архів, тому перед завантаженням необхідно його розпакувати.

Щоб завантажити бекап форми, треба натиснути на кнопку "Створити нову форму". Вiдкриється сторiнка, на якiй буде посилання "Вiдновити форму". Це iнстумент для завантаження бекапу. Натиснiть на посилання та завантажте файл з бекапом. 

 Бекап БД

 

Створюючи бази даних, ви можете зберегти їх на вашому комп'ютері або карті пам'яті у вигляді бекап-файлів. Ця функція дозволяє убезпечити себе від випадкової втрати інформації. Щоб зробити бекап бази даних, треба перейти в роздiл "Мої проекти". Список проектiв виводиться таблицею. У стовпцi праворуч знаходяться опцiї. Серед них є i кнопка для створення бекапу бази.

 

 

У QuinaDB існує ліміт на бекап файлів, який складає 1 Гб. Тобто якщо розмір вашої БД перевищує даний ліміт, зробити бекап вдасться не всієї бази, а тільки 1 Гб.

Рiшення ситуацiї:

Правда, така ситуація не є критичною і з неї є вихід. Отже, рішення ситуації наступне: ми пропонуємо створити звiт і поетапно експортувати всі необхідні записи/файли. Наприклад, ви можете створити звiт із записами тільки за певний період. Таким чином ви зможете частинами експортувати (зробити бекап) всю базу даних.


При цьому, ви зберігаєте не тільки форми проекту з усіма записами, а й їх налаштування (функціонал, дизайн).Слід зазначити, що завантажити можна тільки бекап-файл раніше видаленого проекту.Клонування записів

 

Окрім можливості бекапу форм і баз даних, в системi QuinaDB також доданий функціонал, що дозволяє клонування записів. Заходимо в меню Записи і тиснемо на кнопку Редагувати будь-якого запису. Відкриваємо запис і клацаємо на кнопку Клонувати.

 

 

 

Тепер в базi з'явилась точна копiя клонованого запису.  

 

 

 


Будь ласка, увійдіть в QuintaDB, щоб мати можливість залишати коментарі
Поділитись обговоренням в соціальних мережах: