Наша команда

З радістю працюємо для вас 24/7

Ігор Петрушенко (Igor Petrushenko) - директор і розробник системи

Ігор очолює команду розробників системи QuintaDB. Має більш ніж десятирічний досвід в розробці програмного забезпечення, генерує креативні ідеї і вносить на розгляд команди свіжі рішення технічних проблем.


Ігор Шевченко (Igor Shevchenko) - менеджер, спеціаліст з роботи з клієнтами

Ігор є менеджером з більш ніж п'ятирічним досвідом роботи у фінансовій сфері та сфері розробки та адміністрування баз даних. Сергій керує всіма продажами і ринковою активністю компанії, вносить значний досвід і знання для надання високоякісної підтримки нашим клієнтам і партнерам.


Марк Дорн (Mark Dorn) - веб-інженер

Марк слідкує за монтажем, налаштуванням і правильною роботою комп’ютерів, мережевого обладнання та програмного забезпечення.


Анна Торнадос (Anna Tornados) – SMM-менеджер

Анна допомагає нам просувати проект в соціальних мережах, відповідає за організацію рекламних кампаній, веде комунікацію з існуючими та потенційними клієнтами.


Юлія Куриленко (Yulia Kurilenko) - дизайнер і технолог

Юлія займається розробкою інтерфейсу сервісу і реалізує свої навички на практиці.


Аліса Мілн (Alisa Miln) – супорт-менеджер

Аліса відповідає за спілкування з нашими існуючими і потенційними користувачами, допомагає швидко та коректно розв’язувати проблеми, які час від часу виникають в процесі роботи в нашій системі.


Наталя Велика (Natalia Velikaya) - контент-менеджер і SEO-оптимізатор

Наталя відповідає за наповнення проекту корисною інформацією, займається SEO-оптимізацією і просуванням сервісу в пошукових системах, веденням PR-кампаній, о дозволяє залучати нових користувачів нашого ресурсу.


Наша команда виключно талановитих інженерів володіє понад тридцятирічним сумарним досвідом. У нас є знання, експерти та можливості для розробки оригінальних і вдалих робочих ідей, які успішно реалізуються на базі платформи QuintaDB.


Online конструктор форм
Створити Online Базу Даних

Підтримка користувачів
Контакти
Про систему
Команда

QuintaDB.com
QuintaDB.ru
QuintaDB.com.ua
Умови користування
Конфіденційність

Увесь текст & дизайн захищений © 2008 - 2018 QuintaDB. Всі права захищені.

Насолоджуйтесь рештою вашої Суботи!