English Прапір English Español Прапір Español Deutsch Прапір Deutsch Italiano Прапір Italiano Polski Прапір Polski Nederlands Прапір Nederlands Português Прапір Português Français Прапір Français 中文 Прапір 中文 日本語 Прапір 日本語 हिन्दी Прапір हिन्दी اللغة العربية Прапір اللغة العربية Русский Прапір Русский Українська Прапір Українська עִברִית Прапір עִברִית Ελληνικά Прапір Ελληνικά Türk Прапір Türk Latvietis Прапір Latvietis Dansk Прапір Dansk Norsk Прапір Norsk Íslenska Прапір Íslenska 한국어 Прапір 한국어 Suomen Прапір Suomen Gaeilge Прапір Gaeilge Bahasa Melayu Прапір Bahasa Melayu Svenska Прапір Svenska Čeština Прапір Čeština
Користувач ІконкаУвійти
Українська Прапір Українська

Увійти

 

Про сервіс QuintaDB


Бажаєте створити власний бізнес?

Насамперед вам потрібні користувачі і можливість зберігати інформацію, яку вони додають, заповнюючи веб-форми на вашому сайті. Інколи також може виникнути потреба відкривати ці дані для всіх користувачів інтернету. У цьому випадку у вас є два шляхи: по-перше, ви можете найняти програмістів, по-друге, скористатися послугами сервісу QuintaDB самостійно. У більшості випадків другий варіант виявляється набагато дешевшим і цілком задовольнить ваші вимоги.

QuintaDB - це додаток, за допомогою якого легко і швидко створюються онлайн бази даних, веб-форми, які одразу ж можна вбудовувати в сайт або блог. Використання нашої системи дозволить за короткий термін значно розширити можливості вашого онлайн-проекту, причому, що дуже важливо в сучасних умовах, вам не потрібно буде витрачати час на вивчення будь-якої мови програмування або веб-фреймворків. Лише декілька хвилин, пару-трійку кліків і своїми власними руками ви вже побудували веб-базу даних (онлайн сховище даних), форму для заповнення якої можна вбудувати в будь-який з ваших сайтів або блогів!

Модуль створення веб-форм є стартовим і саме з нього слід починати роботу в системі QuintaDB. Достатньо опанувати всі запропоновані нами інструменти і використовуючи конструктор форм, ви зможете не тільки навчитися робити форму зворотного зв'язку, реєстраційну форму, що містять необхідну кількість полів різних типів, а й побудувати базу даних, освоїти імпорт/експорт в excel, тобто використовувати нашу систему управління даними в повній мірі. Форми, створені за допомогою нашого ресурсу, ви зможете без будь-яких обмежень вбудовувати в свої сайти або блоги.

Сервіс, призначений для створення онлайн баз даних та веб-форм будь-якої складності та їх інтеграції в сайти

Робота в нашій системі починається з Конструктора Форм. Саме за допомогою цього модуля створюється практично будь-яка форма, в яку може входити необмежена кількість полів будь-якого можливого типу.

Наступний модуль системи - це Конструктор Віджетів, що являє собою інструмент, який допомагає поліпшити зовнішній вигляд створених вами форм і вбудованих онлайн баз даних. Крім того, тут же ви знайдете код своєї форми, якого достатньо для інтеграції онлайн-форми в будь-яку сторінку сайту.

QuintaDB - це зручний шлях для створення, налаштування й вбудовування веб-форм і цілих онлайн баз даних в сайти

Вбудовані форми дозволяють отримувати і зберігати дані, що вводяться користувачами. При сому вся ця інформація буде зберігатися на серверах QuintaDB. Отже, крім конструктора віджетів ми пропонуємо вам багатофункціональну систему управління даними, за допомогою якої ви зможете організувати не тільки збір і зберігання інформації онлайн, а і їх експорт в електронні таблиці Excel.

Ми пропонуємо можливість сортувати дані та здійснювати пошук по всій базі. Ця проста у використанні утиліта для БД також дозволяє керувати інформацією на вашому комп'ютері, використовуючи експорт та імпорт в Excel.

Конструктор Віджетів призначений для зміни зовнішнього вигляду вже готових до вбудовування на сайти веб-форм. В даному модулі ви можете змінювати розмір онлайн форм, приховувати/показувати деякі поля у вашій базі і змінювати налаштування кольорів, шрифтів. Це потрібно для того, щоб форма максимально відповідала дизайну вашого сайту або блогу. Також ви можете завантажити логотип вашого сайту на форму або віджет бази даних.

Бажаєте почати онлайн-бізнес негайно, але в вас немає бажання або матеріальної можливості платити програмістам за форми для вашого сайту? QuintaDB - це те, що вам потрібно! Крім того, що ви заощадите масу часу і грошей, в вас не виникне необхідності вивчати програмування. Потрібен простий і зручний спосіб додати форми на сайт? QuintaDB - найзручніший спосіб вирішення подібних задач. Саме тут ви зможете крок за кроком навчиться створювати базу даних і почати її використовувати.

Потрібне онлайн-сховище для ваших даних? QuintaDB допоможе і в цьому. Ви можете використовувати даний сервіс як записну книжку, адресну книгу, робочий журнал, сховище сімейних фотокарток - можливості обмежуються тільки вашою фантазією.

QuintaDB допоможе й у випадку, коли потрібна форма для завантаження резюме вашими користувачами. Увійдіть в систему, створіть форму, налаштуйте її в Конструкторі Віджетів і вбудовуйте в свій сайт. Пару хвилин і в вас є те, за що програмісти вимагають шалені гроші.

Вам потрібна онлайн база даних для зберігання музики, фотографій і відео? Ви не знайдете кращого варіанту, ніж використовувати QuintaDB.

Необмежена кількість форм

Використання нашого сервісу допоможе створювати стільки форм, скільки вам необхідно. Конструктор Форм - це вбудований модуль, який допомагає генерувати і керувати формами. Вам може знадобитися Контактна форма для вашого сайту, призначена для зв'язку з користувачами. На іншій сторінці вашого веб-проекту вам стане в нагоді форма Реєстрації, за допомогою якої ви отримаєте інформацію про ваших користувачів: повне ім'я, стать, адресу і т.п. Використовуючи такий простий сервіс, як QuintaDB , ви можете навіть додати базу даних онлайн-магазину на ваш сайт. Ми описали лише найбільш поширені форми, ви ж можете створювати онлайн-структури найрізноманітніших зразків.

Необмежена кількість полів у формі

Як зазначалося раніше, Конструктор Форм дозволяє додавати необмежену кількість форм у вашому проекті, але крім цього, є можливість додавати стільки полів у форму, скільки вам необхідно. Бажаєте, щоб ваш онлайн магазин включав номер продукту, його вартість, колір та інші характеристики - це можна реалізувати без будь-яких обмежень. Використовуючи QuintaDB, ви легко додасте і такі поля, як Завантаження файлу або Картинки. Тобто у вас є можливість запропонувати користувачам завантажити таку кількість файлів або картинок, яку їм потрібно.

Необмежена кількість записів

Першим кроком у роботі з нашим сервісом є генерація нового проекту. Далі створюється стільки веб-форм, скільки необхідно для функціонування вашого ресурсу. Наступним кроком має стати наповнення вашої бази даних: ви починаєте додавати інформацію в вашу онлайн базу даних, використовуючи створені форми за допомогою модуля Записів.

Деякі користувачі використовують функціонал QuintaDB біьш широко. Наприклад, ми надаємо можливість відвідувачам вашого ресурсу, в який вбудовані зроблені за допомогою нашого сервісу веб-форми і бази даних самостійно заповнювати їх потрібною інформацією. Для цього необхідно скористатися модулем Конструктор Віджетів, де налаштовуються всі створені раніше форми і надаються інструкції про те, як вбудувати їх і отриману базу даних в ваш сайт або блог.

Необмежена кількість заповнень форм

Веб-форми вже готові і вбудовані в ваш сайт? Чудово, тепер вам лише потрібно збирати введені дані користувачів і будувати бізнес. Наш сервіс онлайн баз даних дозволяє отримувати необмежену кількість вводів даних від користувачів в місяць.

Необмежене за обсягом сховище даних і файлів

QuintaDB має наступну дуже важливу функцію - поля для додавання файлів і картинок. Сплативши безлімітний тариф, ви можете запропонувати своїм користувачам завантажувати будь-які файли, які вам потрібні, при тому немає жодних обмежень на розміри файлів або кількість їх завантажень. Ви легко створите власну домашню базу даних і зможете зберігати в ній документи, файли, відео і фотографії онлайн. QuintaDB - це простий шлях створення онлайн БД і зберігання вашої інформації.

Необмежена кількість е-мейлів

Е-мейл сповіщення - це спосіб повідомити вам про те, що форма, вбудована в ваш сайт, була заповнена кимось із відвідувачів. Відзначимо, що не тільки ви можете отримувати таке повідомлення на електронну пошту, адже ми не ставимо обмеження на кількість е-мейлів на місяць. Невелика підказка: ви можете використовувати QuintaDB як е-мейл сервер або спосіб зв'язку з вашими друзями. Шукайте описи інших корисних функцій самостійно, спілкуйтеся з іншими нашими клієнтами на форумі, вивчайте блог і ви переконаєтеся, що можливості системи QuintaDB дійсно безмежні.

Необмежена кількість експортів в Excel

Як тільки ваша онлайн база даних побудована і ви почали додавати інформацію, можна використовувати ці дані де-небудь ще. Функція Експорт в Excel дає можливість експортувати БД в табличному вигляді, наприклад, ви можете зберігати е-мейли користувачів і використовувати їх для вашої власної системи е-мейл підписок або емейл маркетингу.

Необмежена кількість додаткових користувачів

У вас може виникнути необхідність спільно працювати з вашими співробітниками або членами команди над базою даних, побудовану в QuintaDB. Модуль Команда дозволяє шляхом додавання необмеженої кількості користувачів, членів команди робити й це! Крім того, для кожного з користувачів є можливість встановлювати опції дозволу. Так, у команді можуть бути адміністратори або члени команди. Ви можете знайти членів команди за логіном, електронною адресою або просто запросити нових користувачів у QuintaDB, надіславши їм відповідне повідомлення.

В вас виникли запитання? Будь ласка, пишіть нам в будь-який час. Наша команда підтримки користувачів постарається максимально оперативно вирішити всі ваші труднощі.