English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska 한국어 Suomen Gaeilge Bahasa Melayu Svenska Čeština
Увійти
Українська

Увійти

 

Integromat + QuintaDB

Приклад інтеграції: QuintaDB + Google Calendar + Telegram

У даній статті ми розглянемо приклад, як налаштувати повідомлення для Telegram каналу з Календаря Google, за допомогою інтеграції QuintaDB і Integromat.

1. Відкрийте сторінку "Розробникам".

Створіть API ключ для підключення до QuintaDB з Integromat.

2. Створіть додаток і Форму для створення таблиці заходів такого вигляду:

3. Створіть канал в Telegram для майбутнього бота.

4. Створіть бота, через офіційний канал створення ботів @BotFather та збережіть токен вашого бота.

5. Додайте створеного бота у створений канал з правами доступу до повідомлень.


 6. За допомогою пошуку в телеграм, відкрийте канал @get_id_bot для отримання айді вашого чату, який знадобиться в майбутньому для Integromat.

Досить буде переслати будь-яке повідомлення з вашого каналу і бот покаже вам необхідний для підключення Chat ID.


7. Перейдіть на сервіс Інтегромат і створіть перший сценарій. Отримати доступ до додатку QuintaDB на сервісі Integromat можна за цим посиланням.
8. Створіть перший вузол сценарію і налаштуйте "webhook" з QuintaDB для отримання записів "Watch records". Введіть створений API ключ з п.1 та виберіть домен (com, ru, com.ua).
 
 
 
9. Додайте зв'язок з Календарем Google. Для підключення до календаря вам буде потрібно авторизуватися у вашому гугл обліковому записі.
10. Налаштуйте необхідні поля: Назву заходу, Дати початку і закінчення заходу, а також нагадування про захід (наприклад попап повідомлення за годину до початку).
 
 

Не забудьте налаштувати кінцеву дату заходу. Ви можете використовувати функції Інтегромату для додавання часу до вашої дати:


11. Додайте Telegram бот. Вкажіть в налаштуваннях з'єднання ваш "токен", який ви отримали при реєстрації бота (див. п.4) і Chat ID, отриманий у бота @get_id_bot (див. п.6).


 
12. Сценарій готовий, залишається його включити і протестувати. Щоб запустити сценарій натисніть "Run once" в нижньому кутку ліворуч:
 
13.  Перейдіть на сервіс QuintaDB і додайте новий запис:

 
14. Перевірте ваш Календар Google і канал в Telegram:
 
 
Готово! Тепер можна запускати сценарій і отримувати повідомлення через бота на ваш Telegram канал і одразу ж заносити заходи у Календар Google.


Будь ласка, увійдіть в QuintaDB, щоб мати можливість залишати коментарі
Поділитись обговоренням в соціальних мережах: