English Прапір English Español Прапір Español Deutsch Прапір Deutsch Italiano Прапір Italiano Polski Прапір Polski Nederlands Прапір Nederlands Português Прапір Português Français Прапір Français 中文 Прапір 中文 日本語 Прапір 日本語 हिन्दी Прапір हिन्दी اللغة العربية Прапір اللغة العربية Русский Прапір Русский Українська Прапір Українська עִברִית Прапір עִברִית Ελληνικά Прапір Ελληνικά Türk Прапір Türk Latvietis Прапір Latvietis Dansk Прапір Dansk Norsk Прапір Norsk Íslenska Прапір Íslenska 한국어 Прапір 한국어 Suomen Прапір Suomen Gaeilge Прапір Gaeilge Bahasa Melayu Прапір Bahasa Melayu Svenska Прапір Svenska Čeština Прапір Čeština
Користувач ІконкаУвійти
Українська Прапір Українська

Увійти

 

Як створити онлайн базу даних з Excel або CSV файлу

Ви можете перетворити свій Excel, CSV або ТХТ файл в повноцінну онлайн базу даних всього у кілька кліків

Використовуючи QuintaDB ви можете створювати Excel бази даних онлайн. Імпорт файлу займає всього кілька секунд.Імпорт Excel в базу даних QuintaDB


- Створіть Excel файл з даними;
- Після реєстрації, створіть проект і натисніть на кнопку "Імпортувати".


QuintaDB створить форму, де полями будуть назви колонок в Excel.

QuintaDB не імпортує не всі типи полів. Тому, одразу після імпорту, перейдіть в меню "Конструктор форм" і оберіть тип поля (колонки).

Створивши базу даних в QuintaDB, можна додавати і редагувати записи в базі за допомогою імпорту даних з Excel.

Перейдіть в меню Записи і натисніть на посилання "імпорт". Потім виберіть потрібний файл і завантажте його.
Не забувайте, що при додаванні нових записів повинні збігатися назви полів. Якщо у файлі буде колонка, якої немає в базі даних QuintaDB, то система створить нове поле разом з даними.


Крім додавання нових записів, можна також оновити вже існуючі дані. Для цього треба вказати ключ. Ключем є колонка (поле) БД з унікальними значеннями.

При імпорті система порівнює зміст колонки імпортованого файлу і вже існуючої бази даних. Якщо збіг існує, то запис оновлюється. Якщо - ні, система додасть нові записи.

Імпорт CSV в базу даних QuintaDB


Якщо ваші дані збережені в CSV файлі, ви легко зможете імпортувати їх в базу даних QuintaDB. Послідовність дій така сама, як і при імпорті з Excel. Єдине, що потрібно обов'язково враховувати - це формат файлу.

Дані повинні бути у вигляді:

75281,676, A541, Вася Пупкін, Київ, Україна. Тобто значення повинні бути розділені комою.

Якщо дані будуть у вигляді:

75281; 676; A541; Вася Пупкін; Київ; Україна - то система не зможе імпортувати такий файл.

Кодування: UTF-8.

Використовуючи функцію імпорту, не забувайте що при імпорті в базу даних, не враховуються правила валідації зазначені в формі, також на імпортовані записи не поширюються правила встановлені за допомогою модуля Зв'язки.

Пам'ятайте, ви завжди можете експортувати базу даних назад в Excel або PDF.