English Прапір English Español Прапір Español Deutsch Прапір Deutsch Italiano Прапір Italiano Polski Прапір Polski Nederlands Прапір Nederlands Português Прапір Português Français Прапір Français 中文 Прапір 中文 日本語 Прапір 日本語 हिन्दी Прапір हिन्दी اللغة العربية Прапір اللغة العربية Русский Прапір Русский Українська Прапір Українська עִברִית Прапір עִברִית Ελληνικά Прапір Ελληνικά Türk Прапір Türk Latvietis Прапір Latvietis Dansk Прапір Dansk Norsk Прапір Norsk Íslenska Прапір Íslenska 한국어 Прапір 한국어 Suomen Прапір Suomen Gaeilge Прапір Gaeilge Bahasa Melayu Прапір Bahasa Melayu Svenska Прапір Svenska Čeština Прапір Čeština
Користувач ІконкаУвійти
Українська Прапір Українська

Увійти

 

Про QuintaDB

Десята річниця сервісу і нове ім'я

Дорогі друзі,

нашому сервісу виповнюється 10 років!

Довгий шлях був пройдений і виконаний колосальний обсяг роботи, щоб наш сервіс був зручними і корисним для вас.

За ці десять років ми досягли багато, але що важливіше - це наші досягнення в майбутньому.

З сьогоднішнього дня MyTaskHelper отримує нове ім'я, логотип і URL-адресу. Зустрічайте, QuintaDB!

Перехід буде поступовий. Зміни не чіпають функціонал сервісу, ваші акаунти, збережені бази даних, форми і віджети. А головне, цінова політика не змінюється!

У нас величезна кількість планів і ідей для подальшого розвитку і вдосконалення QuintaDB. Наша мета - стати кращими і до її досягнення ми прийдемо разом з вами!

Спасибі вам за те, що на протязі стількох років залишаєтеся з нами, надихаючи на щоденну роботу. Ми цінуємо ваш вибір і будемо робити все, щоб стати ще ефективніше і крутіше!

 

Завжди з вами і для вас!

Команда QuintaDB