English Прапір English Español Прапір Español Deutsch Прапір Deutsch Italiano Прапір Italiano Polski Прапір Polski Nederlands Прапір Nederlands Português Прапір Português Français Прапір Français 中文 Прапір 中文 日本語 Прапір 日本語 हिन्दी Прапір हिन्दी اللغة العربية Прапір اللغة العربية Русский Прапір Русский Українська Прапір Українська עִברִית Прапір עִברִית Ελληνικά Прапір Ελληνικά Türk Прапір Türk Latvietis Прапір Latvietis Dansk Прапір Dansk Norsk Прапір Norsk Íslenska Прапір Íslenska 한국어 Прапір 한국어 Suomen Прапір Suomen Gaeilge Прапір Gaeilge Bahasa Melayu Прапір Bahasa Melayu Svenska Прапір Svenska Čeština Прапір Čeština
Користувач ІконкаУвійти
Українська Прапір Українська

Увійти

 

Як створити Форму входу

Якщо вам потрібно дати доступ користувачеві до окремого запису в базі даних, ви можете скористатися формою входу на віджет запису

Якщо вам потрібно дати доступ користувачеві до окремого запису в базі даних, ви можете скористатися формою входу на віджет запису. Використовуючи логін та пароль, користувач, який заповнив форму, завжди зможе отримати доступ до своїх даних. Приклади використання: онлайн-форми замовлення товарів або послуг, в яких клієнт може стежити за станом замовлення.

Нижче представлена покрокова інструкція:

Як приклад створимо онлайн форму замовлення. За допомогою цієї веб-форми користувач зможе замовити товар, при цьому вказати своє Ім'я та Номер телефону для доступу до інформації про своє замовлення (наприклад, побачити статус замовлення – виконано/не виконано). По-перше, створимо веб-форму онлайн замовлення. У конструкторі форми додамо всі необхідні поля.

Форма замовлення

Щоб налаштувати процедуру авторизації користувачів, перейдіть в меню Віджет Таблиці і відкрийте вкладку Форма входу.

Тут потрібно вказати поле з логіном та паролем, а також можна налаштувати дизайн форми авторизації. Також у цьому розділі можна скопіювати код для вбудовування форми авторизації на веб-сайт у вкладці "Інтеграція". Ідея дуже проста: користувач оформляє замовлення, заповнюючи всі необхідні поля, вказуючи своє ім'я і телефон. Надалі, використовуючи ці дані, він завжди зможе отримати доступ до свого запису. Для даного прикладу це буде корисно, якщо користувачеві необхідно стежити за станом свого замовлення (бачити статус замовлення).

Заповнення форми замовлення

У формі входу, яка також встановлюється на потрібній сторінці сайту, користувачеві пропонується ввести логін та пароль, потім він отримує доступ до сторінки віджету свого запису.

Форма входу і запис

Читайте як налаштувати шаблон віджету запису за цим посиланням.