English Прапір English Español Прапір Español Deutsch Прапір Deutsch Italiano Прапір Italiano Polski Прапір Polski Nederlands Прапір Nederlands Português Прапір Português Français Прапір Français 中文 Прапір 中文 日本語 Прапір 日本語 हिन्दी Прапір हिन्दी اللغة العربية Прапір اللغة العربية Русский Прапір Русский Українська Прапір Українська עִברִית Прапір עִברִית Ελληνικά Прапір Ελληνικά Türk Прапір Türk Latvietis Прапір Latvietis Dansk Прапір Dansk Norsk Прапір Norsk Íslenska Прапір Íslenska 한국어 Прапір 한국어 Suomen Прапір Suomen Gaeilge Прапір Gaeilge Bahasa Melayu Прапір Bahasa Melayu Svenska Прапір Svenska Čeština Прапір Čeština
Користувач ІконкаУвійти
Українська Прапір Українська

Увійти

 

E-mail розсилка по базі даних

Опис функцiї E-mail розсилки по базі даних, за допомогою якої можно повiдомлювати користувачiв про рiзнi подiї. Шаблон розсилки можна зберегти, щоб використовувати його потiм ще раз. Для розсилки система бере емейли напряму з таблицi.

У даній статті ми розповімо про функціонал, завдяки якому можна створювати  шаблони листiв у віртуальному редакторі, який дозволяє вставляти і графіку, і форматувати текст, і додавати файли, а потiм розсилати цi листи по базi даних. Фактично, це дозволяє відправляти поштові розсилки прямо в QuinaDB.Щоб скористатись цією функцією, треба мати на формi хоча б одне поле з типом "E-mail адреса". Заходимо в меню "Записи". Спочатку треба обрати записи, по яким буде iти розсилка. 

Пiсля цього обираємо "Дiї" - "E-mail-розсилка базою даних". Відбудеться перенаправлення на сторінку з формою для розсилання повідомлень електронною поштою. На сторiнцi треба заповнити поля. Для старту розсилки натиснiть кнопку "Вiдiслати".

 

Зверніть увагу на доступні поля:

E-mail одержувача (-чів): у цьому випадаючому списку будуть перераховані всі колонки бази даних, якi мають тип "E-mail".

Тема листа: в темі листа потрібно ввести зрозумілий опис E-mail-розсилки.

Лист: сам текст листа, який може бути налаштований в текстовому редакторі на зразок Word-у. Фактично, власник бази даних може відформатувати текст так, як завгодно. Також слід зауважити, що в системі є можливість вставляти дані з бази даних прямо в лист. Це робиться шляхом вставляння назв колонок у форматі |Назва колонки|.

Тобто замість "Вітаємо, шановний користувач!" можна написати "Вітаємо |Ім'я|", де Ім'я - це назва колонки. І в результаті в кінцевому E-mail-повідомленні буде надіслано "Вітаємо, Вася Пупкін" або будь-яке інше ім'я, яке є в обраній БД.

Відправник: відправник листа. Це необхідно для того, щоб замість "QuinaDB" в темі листа люди бачили вашу електронну адресу і назву вашої компанії.

Відповідати на цей емейл (reply to): E-mail для зворотного зв'язку з відправником розсилки.

 

Ми сподіваємося, що вам сподобається ця нова функція, яка допоможе налаштувати відмінний зворотній зв'язок з вашими клієнтами і зробити їх більш толерантними до вашого Інтернет-проекту.