English Прапір English Español Прапір Español Deutsch Прапір Deutsch Italiano Прапір Italiano Polski Прапір Polski Nederlands Прапір Nederlands Português Прапір Português Français Прапір Français 中文 Прапір 中文 日本語 Прапір 日本語 हिन्दी Прапір हिन्दी اللغة العربية Прапір اللغة العربية Русский Прапір Русский Українська Прапір Українська עִברִית Прапір עִברִית Ελληνικά Прапір Ελληνικά Türk Прапір Türk Latvietis Прапір Latvietis Dansk Прапір Dansk Norsk Прапір Norsk Íslenska Прапір Íslenska 한국어 Прапір 한국어 Suomen Прапір Suomen Gaeilge Прапір Gaeilge Bahasa Melayu Прапір Bahasa Melayu Svenska Прапір Svenska Čeština Прапір Čeština
Користувач ІконкаУвійти
Українська Прапір Українська

Увійти

 

Динамічні веб-форми

За допомогою правил для полів ви можете перетворити будь-яку форму в динамічну

З цієї статті ви дізнаєтеся про такий цікавий і потрібний функціонал як Динамічні форми, за допомогою яких ви зможете завдавати певні правила для полів, тобто показувати або приховувати поля в залежності від введених користувачем даних.

Для того, щоб використовувати даний функціонал, необхідно мати на формі як мінімум два поля і у браузері повинен бути включений JavaScript.


Створити динамічну форму дуже просто. Для об'єкта (поле на формі) треба вказати умову і завдати необхідне значення. При виконанні умови можна сховати або показати поле на формі. Відмітимо, що правила для форм QuinaDB можна встановлювати для кожного з типів полів.

Ця опція дозволить значно підвищити функціональність будь-якої форми, зробить її більш зручною у використанні.

В якості прикладу пропонуємо розглянути наступне відео:

Сподіваємося, що описаний вище функціонал допоможе у створенні веб-форм і зробить сервіс QuinaDB більш зручним у використанні.