English Прапір English Español Прапір Español Deutsch Прапір Deutsch Italiano Прапір Italiano Polski Прапір Polski Nederlands Прапір Nederlands Português Прапір Português Français Прапір Français 中文 Прапір 中文 日本語 Прапір 日本語 हिन्दी Прапір हिन्दी اللغة العربية Прапір اللغة العربية Русский Прапір Русский Українська Прапір Українська עִברִית Прапір עִברִית Ελληνικά Прапір Ελληνικά Türk Прапір Türk Latvietis Прапір Latvietis Dansk Прапір Dansk Norsk Прапір Norsk Íslenska Прапір Íslenska 한국어 Прапір 한국어 Suomen Прапір Suomen Gaeilge Прапір Gaeilge Bahasa Melayu Прапір Bahasa Melayu Svenska Прапір Svenska Čeština Прапір Čeština
Користувач ІконкаУвійти
Українська Прапір Українська

Увійти

 

Збереження IP-адреси при заповненні форми

Про політику конфіденційності

Веб-форми у вашому додатку QuintaDB можуть фіксувати загальнодоступні IP-адреси, з яких користувачі додають свої записи. Ви можете увімкнути опцію "Зберігати IP-адресу" у меню Віджет форми - вкладка Безпека. IP-адреси ваших користувачів будуть зберігатися при заповненні форми, тільки якщо ви активували опцію "Зберігати IP-адрес". За замовчуванням ця опція не активована.
віджет форми
Згідно з міжнародними рекомендаціями щодо конфіденційності даних та загального регламенту щодо захисту даних (GDPR), ми рекомендуємо вам чітко інформувати своїх користувачів про те, для чого вам потрібена їх IP-адреса та як ці дані будуть використовуватися та оброблятися у подальшому. Згідно з GDPR, IP-адреса вважаються особистими даними, тобто пов'язаними з конкретним фізичним особою. Суб'єкти даних (ваші користувачі) мають право на інформацію про те, для чого потрібні їх персональні дані, і як вони зберігатимуться та оброблятимуться.

Щоб повідомити своїм користувачам, для якої мети ви фіксуєте їхню IP-адресу і отримати їхню згоду, ви можете додати у форму поле Текст, HTML і JavaScript код з поясненням або Чекбокс підтвердження - обов'язкове поле, в якому користувач дає згоду на обробку своїх даних.
Чекбокс підтвердження
Коли користувач додає запис через вашу форму, з увімкненою опцією "Зберігати IP-адресу", QuintaDB зберігає IP-адресу в системній колонці. Щоб увімкнути це поле у таблиці, використовуйте меню Колонки.
меню "Колонки"