English Прапір English Español Прапір Español Deutsch Прапір Deutsch Italiano Прапір Italiano Polski Прапір Polski Nederlands Прапір Nederlands Português Прапір Português Français Прапір Français 中文 Прапір 中文 日本語 Прапір 日本語 हिन्दी Прапір हिन्दी اللغة العربية Прапір اللغة العربية Русский Прапір Русский Українська Прапір Українська עִברִית Прапір עִברִית Ελληνικά Прапір Ελληνικά Türk Прапір Türk Latvietis Прапір Latvietis Dansk Прапір Dansk Norsk Прапір Norsk Íslenska Прапір Íslenska 한국어 Прапір 한국어 Suomen Прапір Suomen Gaeilge Прапір Gaeilge Bahasa Melayu Прапір Bahasa Melayu Svenska Прапір Svenska Čeština Прапір Čeština
Користувач ІконкаУвійти
Українська Прапір Українська

Увійти

 

Покращені Портали, Дашборд, Кастомна Форма Пошуку, Валюта та інше

Перше оновлення: Березень 2021

Наша команда виконала значну роботу щодо покращення сервісу. І нам кортить поділитись з вами новинами!

Зміст:

- Покращення Порталу

В першу чергу, хотілося б розповісти про покращений Портал. Наше завдання було зробити налаштування і робочий інтерфейс Порталу значно зручнішим і сучаснішим.

Багато користувачів позитивно оцінили дане оновлення і зараз використовують оновлений Портал для своїх веб-додатків.

- Дашборд

Невід'ємною частиною оновленого порталу є Дашборд. Ми підготували спеціальну статтю з інструкцією, яку ви можете подивитись тут.

- Разсилки у Порталі та у модулі Команда

Тепер ви і ваші користувачі Порталу, а також члени Команди можуть використовувати модуль Розсилки.

- Telegram Cпільнота

Ми створили спільноту в телеграм для користувачів QuintaDB. Тут ви можете задати ваші запитання і поділитися своїм досвідом з іншими користувачами.

Приєднуйтеся до спільноти за цим посиланням.

 

- Кастомная Форма Пошуку

Ми додали можливість створити персоналізовану форму пошуку для віджетів таблиці або звіту, а також для користувачів Порталу.

Посилання на докладну інструкцію знаходиться тут.

- Валюта для числових полів

За проханням користувачів, ми реалізували можливість додати грошову одиницю для числових колонок в базі даних. Ознайомитися з новою функцією можна за цим посиланням.

- Покращення Субформ

Для поля типу Субформа і Пов'язані записи додана можливість включити, Системні колонки та поле Дія.

-Файли

Ми переробили інтерфейс модуля Файли, а також додали можливість отримати посилання на файл, за допомгою контекстного меню.

 

- Нові мови

Тепер сервіс QuintaDB також доступний наступними мовами: