English Прапір English Español Прапір Español Deutsch Прапір Deutsch Italiano Прапір Italiano Polski Прапір Polski Nederlands Прапір Nederlands Português Прапір Português Français Прапір Français 中文 Прапір 中文 日本語 Прапір 日本語 हिन्दी Прапір हिन्दी اللغة العربية Прапір اللغة العربية Русский Прапір Русский Українська Прапір Українська עִברִית Прапір עִברִית Ελληνικά Прапір Ελληνικά Türk Прапір Türk Latvietis Прапір Latvietis Dansk Прапір Dansk Norsk Прапір Norsk Íslenska Прапір Íslenska 한국어 Прапір 한국어 Suomen Прапір Suomen Gaeilge Прапір Gaeilge Bahasa Melayu Прапір Bahasa Melayu Svenska Прапір Svenska Čeština Прапір Čeština
Користувач ІконкаУвійти
Українська Прапір Українська

Увійти

 
Онлайн додаток для пошуку роботи і кандидатівЗручний додаток для розміщення вакансій та резюме

Цей додаток містить базу даних вакансій та резюме зі зручним інструментом пошуку. Додаток можуть одночасно використовувати як роботодавці, так і шукачі роботи. Для цього достатньо створити групи користувачів із різним рівнем доступу.

Управління базою даних

У базі даних представлений список робочих місць з повною, неповною зайнятістю та віддалених робочих місць. Всі вакансії представлені у вигляді таблиці та окремих карток. Ви можете шукати вакансії за ключовими словами, фільтрувати та групувати результати по місту, компанії, даті публікації та багато іншого. Запис покаже вам назву посади, вимоги до кандидатів, умови роботи та зарплатню, контакти роботодавців та локації на віджеті мапи.

Віджети з вакансіями

Крім цього, в додатку є можливість розмістити докладне резюме претендентів. Резюме відображається у вигляді готового шаблону, яким можна поділитися та вивести на друк. Доступні вакансії та резюме відображаються у вигляді віджетів на дашборді. Також доступний календар вакансій. Всі віджети можна інтегрувати окремо на веб-сайт.