English Прапір English Español Прапір Español Deutsch Прапір Deutsch Italiano Прапір Italiano Polski Прапір Polski Nederlands Прапір Nederlands Português Прапір Português Français Прапір Français 中文 Прапір 中文 日本語 Прапір 日本語 हिन्दी Прапір हिन्दी اللغة العربية Прапір اللغة العربية Русский Прапір Русский Українська Прапір Українська עִברִית Прапір עִברִית Ελληνικά Прапір Ελληνικά Türk Прапір Türk Latvietis Прапір Latvietis Dansk Прапір Dansk Norsk Прапір Norsk Íslenska Прапір Íslenska 한국어 Прапір 한국어 Suomen Прапір Suomen Gaeilge Прапір Gaeilge Bahasa Melayu Прапір Bahasa Melayu Svenska Прапір Svenska Čeština Прапір Čeština
Користувач ІконкаУвійти
Українська Прапір Українська

Увійти

 
Веб додаток для контролю витратОблік доходів та витрат

Цей простий та зручний мультиплатформний веб додаток буде корисним для тих, хто хоче контролювати бюджет підприємства. Додаток допоможе аналізувати ваш місячний бюджет і обчислювати денний/місячний/квартальний ліміт. У додатку можна створювати свої категорії витрат і доходів, вибирати колір категорій за допомогою правил форматування, завантажувати файли з квитанціями та накладними, формувати рахунки та інвойси за допомогою готових шаблонів.

Розрахунки фінансів

Для зручності, різні витрати і доходи можна враховувати у різних валютах. Витрати та надходження сортуються за звітами. Якщо ви витратите менше або більше, формули розрахують новий бюджет. Додайте або змінюйте записи, редагуйте категорії, і ці зміни автоматично відобразяться по всій базі даних. Дані можна експортувати та виводити на друк.

Аналітика та менеджмент

Для зручності вся аналітика виводиться на дашборд за допомогою віджетів:

Зручний контроль над фінансовими операціями

Вхід у додаток можна зробити за логіном та паролем, щоб захистити свою інформацію, а також налаштувати права доступу для інших користувачів для спільної роботи. Отримуйте SMS та E-mail повідомлення про будь-які зміни в базі даних.