English Прапір English Español Прапір Español Deutsch Прапір Deutsch Italiano Прапір Italiano Polski Прапір Polski Nederlands Прапір Nederlands Português Прапір Português Français Прапір Français 中文 Прапір 中文 日本語 Прапір 日本語 हिन्दी Прапір हिन्दी اللغة العربية Прапір اللغة العربية Русский Прапір Русский Українська Прапір Українська עִברִית Прапір עִברִית Ελληνικά Прапір Ελληνικά Türk Прапір Türk Latvietis Прапір Latvietis Dansk Прапір Dansk Norsk Прапір Norsk Íslenska Прапір Íslenska 한국어 Прапір 한국어 Suomen Прапір Suomen Gaeilge Прапір Gaeilge Bahasa Melayu Прапір Bahasa Melayu Svenska Прапір Svenska Čeština Прапір Čeština
Користувач ІконкаУвійти
Українська Прапір Українська

Увійти

 
Онлайн додаток для агентства нерухомостіЗручний додаток для агентств нерухомості

Основна функція цього додатку - допомогти агентству швидко та якісно надавати клієнту послуги з оренди та продажу нерухомості. Додаток містить базу даних об'єктів та ріелторів (дані потрібно додати самостійно). За допомогою доступних модулів, ви зможете легко систематизувати всю інформацію, оптимізувати (базу об'єктів нерухомості), щоб ріелтори та менеджери могли зосередитися саме на дзвінках та зустрічах із клієнтами, а не на веденні великої кількості таблиць та бухгалтерії.

Облік об'єктів нерухомості

Доступний шаблон бази даних дозволить вести облік нерухомості різних типів з широким набором характеристик. Кожен об'єкт містить фотографії. Ви зможете інтегрувати об'єкти нерухомості на будь-який сайт у вигляді віджетів. За допомогою доступних звітів та зручного пошуку можна автоматично сортувати записи та отримувати готові списки об'єктів нерухомості за заданими критеріями.

Залишайтесь завжди на з'язку з вашими клієнтами

За допомогою SMS та E-mail повідомлень ви можете інформувати клієнтів про будь-які зміни в базі даних. Надсилайте картки об'єктів клієнту та ведіть рекламні кампанії та акції за допомогою розсилок. За необхідності, ви можете розширити можливості додатку. Наприклад, додати форму для прийому заявок та підбору об'єктів нерухомості, створити базу даних власників та клієнтів, договорів продажу, історії угод, реєстрації даних з БТІ та інше.