English Прапір English Español Прапір Español Deutsch Прапір Deutsch Italiano Прапір Italiano Polski Прапір Polski Nederlands Прапір Nederlands Português Прапір Português Français Прапір Français 中文 Прапір 中文 日本語 Прапір 日本語 हिन्दी Прапір हिन्दी اللغة العربية Прапір اللغة العربية Русский Прапір Русский Українська Прапір Українська עִברִית Прапір עִברִית Ελληνικά Прапір Ελληνικά Türk Прапір Türk Latvietis Прапір Latvietis Dansk Прапір Dansk Norsk Прапір Norsk Íslenska Прапір Íslenska 한국어 Прапір 한국어 Suomen Прапір Suomen Gaeilge Прапір Gaeilge Bahasa Melayu Прапір Bahasa Melayu Svenska Прапір Svenska Čeština Прапір Čeština
Користувач ІконкаУвійти
Українська Прапір Українська

Увійти

 
Онлайн календар подійСтворюйте заходи та керуйте ними

Зручний веб-додаток для організації та управління подіями. За допомогою календарів можна керувати заходами, а також переглянути місцезнаходження на карті. Слідкуйте за актуальними святами, днями народження друзів та близьких, датами важливих подій!

Широкий спектр використання

Додаток виводить на окремій сторінці календар з відмітками, по кліку на які відкривається форма з реєстрацією на подію. Даний додаток можна використовувати самостійно або інтегрувати його на сайт з будь-якою тематикою. Наприклад, його можна використати на сайтах різних закладів, ресторанів, підприємств. Інформаційні та розважальні ресурси також можуть використовувати його, щоб клієнти або працівники бачили всі важливі дати: вечірки, збори або заплановані зустрічі.

Календар з відкритим доступом

Цей додаток можна використовувати на будь-яких пристроях з доступом до Інтернету, оскільки всі дані зберігаються на сервері. Також можна налаштувати доступ до програми іншим користувачам для спільної роботи. Отримуйте повідомлення про нові події або будь-які зміни (дата, час, місце проведення) та отримуйте автоматизовані нагадування по E-mail та SMS.