English Прапір English Español Прапір Español Deutsch Прапір Deutsch Italiano Прапір Italiano Polski Прапір Polski Nederlands Прапір Nederlands Português Прапір Português Français Прапір Français 中文 Прапір 中文 日本語 Прапір 日本語 हिन्दी Прапір हिन्दी اللغة العربية Прапір اللغة العربية Русский Прапір Русский Українська Прапір Українська עִברִית Прапір עִברִית Ελληνικά Прапір Ελληνικά Türk Прапір Türk Latvietis Прапір Latvietis Dansk Прапір Dansk Norsk Прапір Norsk Íslenska Прапір Íslenska 한국어 Прапір 한국어 Suomen Прапір Suomen Gaeilge Прапір Gaeilge Bahasa Melayu Прапір Bahasa Melayu Svenska Прапір Svenska Čeština Прапір Čeština
Користувач ІконкаУвійти
Українська Прапір Українська

Увійти

 
Онлайн додаток для управління продажамиКеруйте продажами ефективно

Цей онлайн додаток - оптимальне рішення для малого бізнесу, торгових представників, рекламних агентів та спеціалістів відділів продажів. У базі даних можна поповнювати та редагувати довідник товарів, вести облік наявності товарів, встановлювати ціни.

За допомогою базових модулів дані можна групувати, фільтрувати за різними критеріями. Налаштуйте базу клієнтів (контакти, інформація про компанію, інформація про доставку). Відстежуйте стан всіх замовлень та оплати за ними у режимі реального часу. Аналізуйте графіки, побудовані на основі БД.

Готові шаблони оформлення продажу

Використовуйте готові шаблони для реєстрації платежів, рахунків, замовлень, накладних, актів виконаних робіт. Завантажуйте та виводьте на друк рахунки (інвойси). Ведіть облік продажів по торговим агентам та менеджерам. Вбудовуйте онлайн-платежі у форму замовлення. Надсилайте та отримуйте SMS та E-mail повідомлення, отримуйте замовлення та рахунки на свою електронну скриньку.

Адаптивний веб-додаток

За допомогою гнучких налаштувань прав доступу, ви можете забезпечити роботу в команді. Оскільки всі дані зберігаються на сервері QuintaDB, для спільної роботи з додатком вам достатньо мати будь-який пристрій з доступом до Інтернету.