Увійти
Українська

Увійти

 

MyTaskHelper, REST API

MyTaskHelper REST API

MTH API дозволяє додавати, редагувати і отримувати дані з вашого облікового запису. Для того щоб використовувати API, вам необхідний унікальний API ключ. При цьому система дозволяє мати скільки завгодно ключів, таким чином у вас з'являється можливість створити кілька додатків і у кожного буде свій власний ключ. Такий підхід (на відміну від використання одного ключа) допомагає підвищити рівень безпеки і надійності. Нікому не передавайте ці ключі, бо вони працюють подібно паролю і захищають ваші дані.

 

 

 Створення інтернет-сайтів

 

API можна використовувати в тому випадку, якщо у вас є свій власний сайт. До недавніх пір створення веб-сайтів не входило у завдання MyTaskHelper. Наразі ситуація змінилася і за допомогою нашого проекту ви легко зможете створювати інтернет-магазини, вбудовувати в них веб-форми і бази даних. Окрім того, ви завжди можете звертатися в супорт з будь-якими питаннями, що стосуються створення і функціонування веб-проектів. Наші фахівці обов'язково допоможуть вам розібратися як у створенні сайту, так і його поліпшенні за допомогою добре продуманих веб-форм і баз даних.

 

 

 

Що далі

 

Наступним кроком буде вивчення документації по API, в якій описані базові приклади використання API його синтаксис. Як видно з документації, на даний момент використання API вимагає знань програмування. Як тільки більше програмістів почнуть використовувати наше API, ми будемо додавати приклади в кілька рядків, таким чином спрощуючи для вас процес використання API.


 

Сподіваємося вам сподобається REST API нашої системи!


Будь ласка, увійдіть в QuintaDB, щоб мати можливість залишати коментарі
Поділитись обговоренням в соціальних мережах: