Увійти
Українська

Увійти

 

Групування записів в базі даних

Групування записів в базі даних


Групування застосовується для об'єднання записів за однаковою ознакою (полем). Наприклад, в нас є база замовлень клієнтів, в якій вказані їхні імена і код товару, придбаний ними. Зрозуміло, що клієнти можуть придбати різні товари. Виникає питання: а чи не можна об'єднати записи в базі даних таким чином, щоб мати уявлення про те, які товари придбали ті чи інші клієнти. Таку задачу можна вирішити за допомогою нових функцій.

Отже, інструкція по роботі з групуванням даних:

  • Для того, щоб зробити групування, відкрийте свій проект і зайдіть в меню Записи

 

  • Клікаємо на посилання "Пошук" та обираємо "Групування" з випадаючого меню. Тепер необхідно обрати, за якими полями буде проведене групування і в якому порядку (за зростанням або спаданням).

 

  • Для того, щоб групувати записи за потрібними полями, ставимо галочку. Черговість групування визначається порядком полів у вікні (зверху вниз). Щоб змінити розташування полів необхідно просто перетягнути їх мишкою на потрібну позицію.

 

 

  • Після групування таблиця буде виглядати наступним чином. Результатом стало об'єднання всіх клієнтів, які мають однакові автомобілі.

 

 

  • У базах даних QuinaDB можливе групування за декількома полями. Це може знадобитися для уточнення результатів пошуку потрібних записів. Для цього просто виберіть кілька полів і вкажіть порядок їх групування. Перед вами результат такого групування:

 

 

Також за допомогою панелі групування можна змінювати порядок полів (стовпців) в таблиці. Для цього потрібно встановити мишкою всі поля в потрібному порядку.

 

 


Будь ласка, увійдіть в QuintaDB, щоб мати можливість залишати коментарі
Поділитись обговоренням в соціальних мережах: