Увійти
Українська

Увійти

 

Вимкнути форму після певної кількості заповнень

В MTH можна вимкнути форму після певної кількості заповнень

До нас часто звертаються користувачі, які мають свої прохання і пропозиції щодо функціоналу системи MyTaskHelper. Одне з таких прохань ми і реалізували нещодавно.

 

Вимкнути форму після певної кількості заповнень

 

  Отже, замовники хотіли б організувати за допомогою MyTaskHelper онлайн-форму запису до фітнес-клубу. При цьому, важливо, щоб після запису в конкретну групу N-ої людини, сервіс припиняв запис в неї. Причому не просто ця група зникала з форми, а з'являвся б якийся підпис на зразок "Запис закритий" і система не дозволяла б записуватися в цю групу далі.

 

 Ось конкретна ситуація: інструктори фітнес-клубу набирають 3 групи: №1. понеділок-середа 18:00, №2 - вівторок-п'ятниця 19:00, №3 - четвер-субота 20:00. У кожній групі має бути не більше 30 осіб. До групи №1 записалося через якийсь час всі 30 чоловік (добре, якби приходило сповіщення про це на E-mail), туди запис закривається, а в групи №2 і №3 триває.

 

 Подібний функціонал був би цікавий не тільки для фітнес-клубів, а й тренінговим центрам, спортивним школам, тощо, що дуже розширило б клієнтуру системи MyTaskHelper.

 

 Далі ми i розкажемо, як використати можливість обмежувати кількість заповнень подібних веб-форм.

 

Як видно зі скріншоту, зробити це можна в меню "Безпека", секція "Віджети".

 

Отже, потрібно увiмкнути опцію "Вимкнути форму після певної кількості заповнень форми".

 

Очевидно, що після цього потрібно обов'язково ввести ліміт на заповнення форми.

 

 

Якщо залишити поле "Вимкнути форму після" порожнім, то форма буде відразу ж відключена.

 

Це, до речі, ще одна корисна функція. Часто буває так, що потрібно тимчасово відключити форму, але ви не хочете видаляти код віджету з сайту. Таким чином можна легко і просто тимчасово відключити форму.

 

 

І не забудьте вписати "Повідомлення про закриття форми". У це поле крім звичайного тексту можна вводити HTML-код. Це потрібно для того, щоб показати більш доброзичливе повідомлення. Щоб зберегти зміни, тиснемо кнопку "Поновити".

 

Сподіваємося, що ця функція буде корисною і стане затребуваною!


Будь ласка, увійдіть в QuintaDB, щоб мати можливість залишати коментарі
Поділитись обговоренням в соціальних мережах: