Увійти

Увійти

 

Безпека даних

Безпека даних

Чи є безпечним сервіс QuinaDB?

 

Команда розробників робить все можливе, щоб наші клієнти були впевнені у цілісності й безпеці своїх даних. Ми робимо бекап даних як в офісі, так і в дата-центрі.Наскільки безпечні сервери QuinaDB?Наші сервери знаходяться в захищеному оточенні. Для запобігання зломів і доступу ззовні ми застосовуємо стандартне шифрування та інші запобіжні заходи. В якості хостера ми використовуємо відомий сервіс RackSpace, при цьому всі дані фізично знаходяться в Лондонi.Тільки персонал QuinaDB має доступ до серверів, на яких зберігаються ваші дані. У разі, якщо від вас надходить прохання про допомогу або нами виявляються та усуваються помилки в роботі системи, ми також маємо доступ до вашої інформації.Всі дані, які знаходяться на наших серверах, регулярно архівуються на випадок виникнення непередбачуваних ситуацій, в результаті яких потенційно можлива раптова втрата інформації.

 Чи буде хто-небудь бачити мої дані?

 

Так, якщо ви самі побажаєте. Ваші дані стануть публічними тільки в тому випадку, коли Ви вбудуєте всю БД в свій сайт. Окрім того інформація буде доступна людям, що мають права, запропоновані в модулі «Команда».

 


Як бути з даними, що передаються мережею? Наскільки це безпечно?Якщо Ви турбуєтеся про збереження своїх даних, для того, щоб вони не потрапили до рук зловмисників, необхідно використовувати безпечне з'єднання, протоколи якого гарантують захист від перехоплення інформації під час її передачі. Ми використовуємо стандартний SSL протокол.

 


Будь ласка, увійдіть в QuintaDB, щоб мати можливість залишати коментарі
Поділитись обговоренням в соціальних мережах: