Увійти

Увійти

 

MyTaskHelper запрошує у Львів!

MyTaskHelper запрошує у Львів!

 


Шановні колеги!

MyTaskHelper ЗАПРОШУЄ
30 листопада 2017 р., у Львові, в конференц-залі ресторану-готелю «Медова печера», пройде Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP» (або BIT-2017). Запрошуємо Вас та Ваших колег прийняти участь в цьому знаковому заході. На Форумі будуть прочитані цікаві доповіді для керівників підприємств та директорів, CIO та керівників ІТ, начальників ІТ-проектів та ІТ-архітекторів, фахівців в області хмарних технологій, Інтернету Речей, зберігання та обробки даних, інформаційно-комунікаційних сервісів, начальників ІТ-проектів та ІТ-архітекторів. В рамках заходу буде проведена виставка, де можна ознайомитися з інноваційними розробками. В Форумі приймуть участь представники крупних світових виробників обладнання та сучасних ІТ-рішень, експерти та професіонали, виступлять власники бізнесу та директори, які поділяться своїм унікальним досвідом, будуть цікаві дискус

Ексклюзивні виступи
 

  «Як можна полегшити ведення бізнесу з онлайн-конструктором веб-форм і баз даних»

  Ігор Петрушенко, CEO, MyTaskHelper

  «Розумні технології для ефективного бізнесу»

  Володимир Гук, Business Development Manager, ELKO Ukraine

  «Рішення для безпечного зберігання даних підприємств від WD»

  Ірина Темченко, регіональний представник в Україні, WD

  «Захист інфраструктури в хмарі»

  Данило Бєлов, Директор з розвитку, UCloud

  «Новiтнi технологiчнi розробки ESET для протидii сучасним кiбератакам»

  Вячеслав Заріцький, провідний технічний спеціаліст, ESET Україна

  «Додатковi рiшення ESET для всебiчного захисту IТ-iнфраструктури»

  Дмитро Федоренко, провідний менеджер відділу продаж, ESET в Україні

  «Як ми побудували універсального хмарного оператора за рік»

  Артем Коханевич, СЕО, GigaCloud

  «Kingston. 30 років лідерства»

  Віктор Самойлов, менеджер з розвитку бізнесу оперативної пам'яті в Україні, Kingston

  «Системи моніторингу обертових механізмів. Попереджений означає озброєний»

  Володимир Шевчик, технічний лідер, Vidisy

  «Хмарна» телефонія - сучасна телефонія»

  Антон Столяр, начальник технічного департаменту, СФК ГРУП

  «Захист особи, майна та бізнесу від кримінального переслідування»

  «Захист від кримінального переслідування за незаконне використання спеціальних техзасобів

   для негласного отримання інформації»

  Микола Ореховський, керуючий партнер, АО ОК

  «Нові, або добре забуті старі, тенденції мережевої безпеки»

  Іван Мартинюк, експерт, Smart Network Group

  «Надійність IT-проектів у техногенному світі»

  Володимир Обрізан, Директор Design and Test Lab та директор Першого інституту надійного програмного забезпечення, Design and Test Lab

  «Аналітика бездротових мереж для суперагентів»

  Валерій Смовженко, консультант з кібербезпеки


Партнери Форуму
 
MyTaskHelper (сервіс для створення веб-форм і реляційних баз даних. В MTH легко створюються CRM-системи з діаграмами, календарями, google-мапами, емейл та СМС-розсилками, клієнтськими порталами та звітами. Імпорт з Excel та CSV дозволить швидко налаштувати проект будь-якої складності)
ELKO Ukraine (заснована в 1998 році, компанія є одним з найбільших дистриб'юторів продукції, рішень і послуг в області інформаційних технологій в Україні. Входить до групи компаній ELKO Group. ELKO поставляє збалансований асортимент ІТ-продукції та рішень, що відповідає вимогам як вертикальних, так і горизонтальних ринків від провідних світових виробників - Advantech, Asus, Axis, Bosch, Broadcom, Crucial, Dell EMC, Getac, HGST, Intel, Kramer, Lanner, Lenovo , Microsoft, Milestone, Seagate, Supermicro, TP-LINK, Western Digital та інших)
WD (компанія вже довгий час відома як лідер інновацій в галузі виробництва систем зберігання даних. Задаючи тон у розвитку технологій в цій галузі, вона випускає надійні і високопродуктивні жорсткі диски і твердотільні накопичувачі. Ці пристрої знаходять застосування в настільних і портативних комп'ютерах, промислових і вбудованих обчислювальних системах та споживчій електроніці, а також у власних корпоративних ІТ-інфраструктурних рішеннях компанії)
Бренд UCLOUD (був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).
Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів)
ESET (лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва у більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації)
GigaCloud (хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), що працює на ринку України з 2006 року. GigaCloud надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку B2B незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз нашої компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом)
GigaCenter (входить у п’ятірку кращих комерційних дата центрів на території України. За показниками надійності, відмовостійкості та безпеки GigaCenter відповідає рівню Tier III. Також в 2016 році GigaCenter отримав міжнародний сертифікат ISO/IEC 27001: 2013, що підтверджує високий рівень системи управління інформаційної безпеки при наданні клієнтам послуг дата центру. На базі цього майданчика замовникам пропонується широкий асортимент якісних послуг з розміщення серверного устаткування для компаній з високими вимогами до безперервності бізнесу)
Kingston Technology (найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані. На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер. Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці»)
САНФЛАУЕР КОМЮНІКЕЙШНС ГРУП (є найбільшим провайдером SaaS-послуг для контакт-центрів в Україні і за кордоном. Своїм клієнтам ми пропонуємо комплексні рішення по впровадженню IP-телефонії, CRM і WFM-систем, мовного аналізу в діяльності контакт-центрів з кількістю робочих місць від 5 до 500)
Vidisy (технологія оптимізує процес підтримки виробництва та зменшує витрати на ремонт та простої до 75%: Контроль систем дозволяє правильно планувати ремонтні роботи; Вчасні та плановані ремонтні роботи зменшують час простою виробництва; Ремонтні роботи проведені ще до настання поломки збільшують життя механізмів; Відсутність непланових зупинок через механічні поломки бережуть ваші гроші; Відісі надає систему моніторингу та аналізу обертових механізмів 24/7 та системи для мобільного аналізу)
Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» (найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету, оператор надає повний спектр телекомунікаційних послуг у всіх регіонах країни. ПАТ «Укртелеком» є частиною Групи СКМ)
АО ОК (Адвокатське Об'єднання. Юристи Об’єднання мають досвід стажування в ЄСПЛ, досвід роботи помічниками суддів КСУ, досвід написання та супроводження законопроектів. На теперішній час один з напрямків, який веде Об’єднання – це юридична боротьба за рівне право на збройний захист та виступає головним юридичним радником Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація власників зброї»)
Design and Test Lab (розробляє мобільні програмні продукти для підприємців, стартапів і компаній з використанням новітніх ІТ-технологій. Географія клієнтів - США, Євросоюз. Основні платформи: iPhone, Android, інтернет)

Форум – це унікальна можливість отримати нові знання та ідеї для розвитку, познайомитися з інноваційними технологіями і продуктами та, звичайно, поспілкуватися з експертами, партнерами і колегами!
 
 

 

Спеціальні бонуси для учасників Форуму у Львові!

Призи та подарунки:
 
В кінці заходу проводиться фуршет та розіграш цінних призів – книг та подарунків. В якості головного призу розігрується бездротова акустика JBL Flip 3 Special Edition. Ми створюємо сприятливі умови для живого спілкування, стимулу для розвитку, пошуку нових ідей та партнерів.
 
Інформація про організатора та реєстрацію

Організатор Форуму:
CIS Events Group – це спеціалізоване інформаційно-маркетингове агентство повного циклу, івент-компанія №1 в Україні, Казахстані, Росії та інших країнах регіону.

CIS Events Group – організатор популярних заходів на території СНД: Навколо Кабелю, Навколо IP, Навколо ЦОД, Навколо Хмари, Навколо IoT, Бізнес та ІТ, Навколо Мереж, Навколо Даних, Навколо КЦ, PROмобільність, Академія WLAN, Академія FTTx, Дні Рішень та ін.
Реєстрація:

www.lviv-2017.ciseventsgroup.com/registration.html
 
 

 

Відгуки учасників
 
Гапій Роман Михайлович, ISP UFOnet, Керівник:
Все на високому рівні дуже задоволені поїздкою, отримали нові знання і знайомства. Ще раз Вам дякую.

Кузьменко Олег Михайлович, ГУ ДФС у Львівській області, завідувач сектору охорони державної таємниці, технічного та криптографічного захисту інформації:
Позитивні враження! Добре спланована програма заходу. Цікаві теми, стисло і по суті.

Куцир Назар Володимирович, Київстар, інженер:
Форум як завжди відбувся на високому рівні, дякую організаторам та учасникам за цікаву, нову інформацію! Сподіваюсь до скорої нової зустрічі.

Кінах Андрій Богданович, ДП "Орт-сервіс" ТОВ "Орт", директор:
Заходом задоволений... Отримав море цікавої інформації...

Пехник Михайло Богданович, OktenWeb, PM:
Доволі хороший варіант (якщо не найкращий) для ознайомлення з новинками на ринку та налагодження нових зв`язків.

Миколишин Євген Ігорович, ПП "ПСБ", Головний інженер проекту:
Шукай те, що потрібно, стукай у двері – і тобі відкриють і допоможуть, так цей форум є двері і кімнати, де тобі допоможуть знайти рішення, яке тобі потрібне! Дякую!

Борис Андрій Романович, Ощадбанк, керівник групи телекомунікацій і комп’ютерних мереж:
Дуже приємна можливість зустрітися одночасно з великою кількістю колег, отримати нові контакти та можливості і це все під час параду іноваційних технологій.

Мойсеєнко Андрій Валерійович, ГУ ДФС у Львівській області, заступник начальника:
Чудово, хотілось би щоб ви приїжджали частіше.

Гончаренко Володимир Володимирович, КС Вигода, Інженер з програмного забезпечення:
Отримав актуальну інформацію по сучасним тенденціям розвитку ІТ технологій і бізнесу.

Ostapenko Olesia Oleksandrivna, Integrity Systems, менеджер по корпоративним замовникам:
Чудовий форум, професійні доповідачі!
 
  Саїв Ігор Степанович, 4ipNet, директор:
Все якісно і круто організовано, задоволений що приїхав. Дякую!

Михайлинин Степан Степанович, Прикарпаттяобленерго, фахівець з ІБ:
Організовано добре, компанії та спеціалісти професіонали. Корисна інформація та дружня обстановка особливо зі сторони організаторів. Дякую.

Собчук Сергій Вікторович, ДТЕК Сервіс, Провідний інженер програміст:
Все на високому рівні! Залюбки ще відвідаю!

Перевізник Ростислав Михайлович, Home, сисадмін:
Дуже сподобався, багато нової для мене інформації.

Олійник Святослав Робертович, Cleaning-Pro, Системний адміністратор:
Дуже приємні доповідачі і люди за стендами, мені лише треба було сказати про проблему і мені надали інформацію про всі можливі рішення і контактні дані щоб пам’ятати.

Радецька Ольга Романівна, Київстар, Інженер:
Форум сподобався! Пізнавально, в легкій, доступній, цікавій формі викладено. З гумором, професійно та з теплом до учасників форуму. Дякую!

Єник Андріан Михайлович, ПП, інженер-програміст:
Цікаво, доступно та захопливо було проведено. Заворожуюче було поглянути на короткометражне відео в Giga. Дякуємо за якісний та професійний підхід!

Дуфанець Віталій Євгенович, Тернопільський радіозавод Оріон, інженер технолог 1 категорії:
Подібні форуми завжди актуальні, враховуючи розвиток та застосування ІТ-рішень у багатьох сферах діяльності!

Хома Йосип Васильович, Гіоц, Начальник ІТ-відділу:
Дякую за можливість зустрітись з колегами по цеху і обмінятися думками, почути щось нове.
 
 


 

Будь ласка, увійдіть в QuintaDB, щоб мати можливість залишати коментарі
Поділитись обговоренням в соціальних мережах: