Увійти
Українська

Увійти

 

Функціональність полів веб-форм в MyTaskHelper

Поле на веб-формі можна налаштувати багатьма способами. Ви можете змінити розмір поля, встановити значення за замовчуванням, опис, автодоповнення, назву CSS класу, а також валідацію.

Ви являєтесь власником сайту або працюєте на посаді адміністратора веб-проекту і вам потрібна контактна форма? Використовуйте онлайн сервіс MyTaskHelper. 

 

Перш за все відмітимо, що контактні форми бувають різними. Це може бути:

 

·         форма зворотного зв'язку (для відправки повідомлень адміністрації сайту);

·         реєстраційна форма (для отримання даних від користувачів);

·         форма онлайн-замовлення (для онлайн-магазинів і сервісів, що спеціалізуються на купівлі товарів або послуг через Інтернет).

 

Кожну з цих форм, а також будь-яку іншу ви можете швидко і легко створити за допомогою нашого сервісу. При цьому переваги користування MyTaskHelper очевидні, адже контактна форма поліпшить функціональність як конкретної веб-сторінки так і всього сайту в цілому.

 

Далі ми пропонуємо ознайомитися з можливостями полів, які можуть бути додані в будь-яку онлайн-форму, створену за допомогою МyTaskHelper.

 

Для створення полів і редагування їх властивостей скористайтеся меню Поля. Але для початку створимо проект, наприклад, "Теорія великого вибуху" дивитися онлайн і форму "Замовити серію". При заповненні форми, користувачеві буде надіслане посилання на завантаження серіалу.

 

·         Онлайн-форма - об'єкт на вашому сайті, на якому знаходяться поля;

·         Поле - об'єкт для введення даних.

 

Створити веб-форму


В системі MyTaskHelper ви знайдете поля таких типів: Рядок тексту, Багаторядковий текст, Опис, Секція, Файл, Булеан, Дата і час, Радіо кнопка, Список, що випадає, Чекбокс, Країна, Часовий пояс, Мова, Таблиця.

Кожне поле має такі властивості:
Розмір
За замовчуванням
Опис
Авто-доповнення
Валідація
CSS-клас
Розмір. У вас є можливість змінювати довжину полів (тип: рядок тексту, багаторядковий текст). За замовчуванням приймається значення в 50 пікселів.

 


За замовчуванням. Значення за замовчуванням завжди буде відображатися в даному полі.

 

 

 

Опис. Для надання додаткових інструкцій користувачам ви можете написати пояснення, які з'являться при наведенні мишки на полі.

 

 

 

Авто-доповнення. При виборі цієї властивості можна задати список значень, що випадають.

 

 

 

Валідація. Застосовується при перевірці даних, що вводяться користувачами в поле. Більш детальний опис опції Валідація ви знайдете в наступній статті: Валідація даних в системі MyTaskHelper.

 

 

 CSS-клас. Опція необхідна для редагування зовнішнбого вигляду полів на веб-формі (можливе, наприклад, горизонтальне розміщення полів). Детальна інструкція із застосування CSS знаходиться в статті Завдання CSS-класу для полів. Використання вашого власного CSS файлу. Детальніше про використання CSS в MTH.

 

 

 

 


Будь ласка, увійдіть в QuintaDB, щоб мати можливість залишати коментарі
Поділитись обговоренням в соціальних мережах: