Увійти

Увійти

 

Форма входу на віджет запису

Форма входу на віджет запису

Ми раді повідомити, що в сервісі QuinaDB з'явилася нова функція. Мова йде про можливість доступу до доданого запису через процедуру авторизації, тобто використовуючи логін і пароль. Фактично, користувач, який заповнив веб-форму, завжди зможе отримати доступ до своїх даних.

 

Приклади використання: онлайн-форми замовлення товарів або послуг, в яких клієнт може стежити за станом замовлення.

 

Нижче ми пропонуємо покрокову інструкцію:

 

Для прикладу створимо форму онлайн-замовлення товарів. За допомогою даної веб-форми користувач зможе замовити на сайті певний товар, при цьому вказати свій логін і пароль для доступу до інформації про своє замовлення (наприклад, побачити статус замовлення - виконано/не виконано).

 

По-перше, створимо веб-форму онлайн замовлення та додамо на неї всі необхідні поля, у тому числi поля Логін і Пароль з роздiлу "Логін і Пароль для запису".

 

 

Для поля Логін встановіть наступні опції валідації: унікальність, перевіряти тільки пiд час створення, не може бути порожнім, для поля Пароль: не може бути порожнім, перевіряти тільки пiд час створенні.

 

 

Тепер ми маємо готову форму з полями для введення логіна і пароля для подальшої авторизації кожного з користувачів. Далі заходимо в меню Форма і створюємо для своєї форми необхідний дизайн, налаштовуємо функціональність і встановлюємо веб-форму на сайт. Для цього потрібно лише розмістити код віджету на потрібній сторінці сайту.

 

 

 

Для того, щоб налаштувати процедуру авторизації користувачів, переходимо у меню Форма входу. Тут ми бачимо налаштування форми (на ній два поля: логін і пароль), яку також можна встановити на сайті або використовувати за прямим посиланням на неї. Це i є форма входу, пiсля введення логiну i паролю у яку користувач побачить свiй запис (деталi замовлення)

 

 

Ідея дуже проста: користувач оформлює замовлення, заповнюючи всі необхідні поля, при цьому вказує свій логін і пароль. Надалі, використовуючи ці дані, він завжди зможе отримати доступ до свого запису. Для даного прикладу це буде корисно, якщо користувачеві необхідно стежити за станом свого замовлення (бачити статус замовлення).

У формі авторизації, яка також встановлюється на потрібній сторінці сайту, користувачеві пропонується ввести логін і пароль, потім він отримує доступ до сторінки віджету свого запису.

 

 

Ми сподіваємося, що дана функція буде корисна під час створення або налаштування роботи вашого сайту.


Будь ласка, увійдіть в QuintaDB, щоб мати можливість залишати коментарі
Поділитись обговоренням в соціальних мережах: