Увійти

Увійти

 

Вхід в МТХ без введення логину і паролю - Технологія Єдиного Входу

Вхід в МТХ без введення логину і паролю - Технологія Єдиного Входу

Вітаємо!

 

Ми раді представити Технологію Єдиного Входу в МТХ!

 

На головній сторінці з'явилися всім знайомі кнопочки. Update 26/12: Насправді, зовнішній вигляд вже не відповідає тому, що показано на скріншоті. Але від цього функціональність абсолютно не змінилася.

Увійти в МТХ без використання логіна і пароля

 

Використовуючи даний метод можна увійти в МТХ без використання логіна/E-mail'у і пароля. Звичайно ж якщо ви вже авторизовані в Google Mail (Gmail), Yahoo! mail, Twitter, Facebook, Google Apps або OpenID. Для того ж, щоб зайти в MyTaskHelper і отримати доступ до всіх функцій системи,потрібно лише клікнути на іконку улюбленого сервісу. Далі ми перевіримо, чи увійшли ви в цей сервіс і ви автоматично будете перенаправлені в МТХ, на сторінку Мої проекти. Але тільки за умови, що E-mail, яким ви користуєтеся в обраному сервісі збігається з електронною адресою, зареєстрованою в МТХ. Інакше ви будете перенаправлені на сторінку реєстрації в МТХ.

 

 

Зареєструватися в МТХ без використання логіна і пароля

 

Для реєстрації в МТХ також можна використовувати один з обраних сервісів (Google Mail (Gmail), Yahoo! mail, Twitter, Facebook, Google Apps або OpenID). Наша система автоматично визначить, чи залогінилися ви в обраному сервісі. Якщо ні, то відбудеться перенаправлення на сторінку реєстрації в MyTaskHelper. Зверніть свою увагу на те, що поля Логін і E-mail в даному випадку вже будуть заповнені. Після активації ви можете використовувати вибраний сервіс для входу в МТХ вже без введення логіна і пароля.

 

З плином часу ми проаналізували те, як користувачі використовують даний функціонал, і прийняли рішення залишили для авторизації чотири сервіси - це Gmail, Vkontakte, Facebook і Twitter.

 

Як ви бачите, команда МТХ намагається заощадити ваш час і ми сподіваємося вам сподобається нова можливість Єдиного Входу!

 


Будь ласка, увійдіть в QuintaDB, щоб мати можливість залишати коментарі
Поділитись обговоренням в соціальних мережах: