Увійти
Українська

Увійти

 

Типи полів, що використовуються в конструкторі форм QuinaDB

У сервісі QuinaDB реалізовані усі стандартні типи полів і багато додаткових.

Онлайн конструктор веб-форм і баз даних QuinaDB дозволяє створювати форми для різних потреб вашого онлайн-бізнесу. Наприклад, можете використовувати поля для введення різних типів даних (текст, числа, дати і т.д.). У даній статті описані всі наявні на даний момент типи полів.

Стандартні

Рядок текстуБагаторядковий текстЦіле число,  Число з крапкоюВипадаючий списокРадіо-кнопкаЧекбоксДатаДата и ЧасФайл

 

Додаткові

ФотографіяФормулаДень народженняБулеанМоваОбласті УкраїниКраїнаЧасовий поясТаблицяАвтоінкремент

 

Розділителі

ОписСекція

 

Логін і пароль

ЛогінПароль


Разом з QuinaDB (без допомоги програмістів!), ви з легкістю створите веб-форму будь-якої складності (контактну, реєстраційну, зворотного зв'язку).

Нижче ви дізнаєтеся, які поля можна додавати на форми QuinaDB

Отже, щоб створити веб-форму, необхідно перейти в меню Форми. Відмітимо, що після створення нового проекту, Ви автоматично потрапляєте в даний модуль.

 

 

 

Після введення імені поля необхідно вибрати його тип. QuinaDB пропонує використання наступних типів полів:

 • Рядок тексту (можна записувати текст одним рядком).

   

  Поле має наступну функціональність: Розмір, За замовчуванням, Опис, Авто-доповнення, Валідація.

 

 • • Багаторядковий текст (можна вводити текст у декілька рядків, з'являється смуга прокрутки).

   

  Функціональність така ж, як і у попереднього поля.

 

 • • Ціле число (для введення даних, що зберігаються у вигляді цілих чисел).

   

  Поле має наступну функціональність: Розмір, За замовчуванням, Опис, Авто-доповнення, Валідація.
 

 

 • Число з крапкою (поле являє собою список значень, що випадають). Для того щоб створити такий список, необхідно клікнути на посилання "За замовчуванням".

   

  Функціональність така ж, як і в поля Ціле число;
 

 

 • Випадаючий список (поле являє собою список значень, що випадають). Для того щоб створити такий список, необхідно клікнути на посилання "За замовчуванням". Функціональність поля - За замовчуванням, Опис, Валідація.

 

 

 

 • Радіо-кнопка (Поле дає можливість вибирати одне із значень). Для того щоб створити такий список значень, необхідно клікнути на посилання "За замовчуванням". Функціональність поля - За замовчуванням, Опис.

 

 

 • Чекбокс(За допомогою даного поля користувач може вибрати кілька значень одночасно). Функціональність поля - За замовчуванням, Опис, Валідація.
Поле чекбокс

 

 • Дата (Поле Дата дозволить вам записувати дати подій і т.д.). В системі існує ще два подібних поля - це День народження і Дата і час.

 

 

Дата і час (поле дозволяє вводити дату із зазначенням точного часу доби).

 

 • Файл (За допомогою поля цього типу ви зможете завантажувати файли. Дане поле значно підвищить функціональність вашої форми. Завантажуйте фото, відео, аудіо файли).

   

  Функціональність поля Файл - За замовчуванням, Опис, Валідація. Для коректної роботи даного поля необхідно встановити плагін Adobe Flash Player. Для завантаження фотографій використовуйте поле Фотографія.
 • Булеан (поле логічного типу, дозволяє вибрати одне з двох значень Так або Ні). Функціональність поля Булеан - За замовчуванням, Опис, Валідація.
 

 

 • Мова (поле вибору мови). Являє собою перелік мов народів світу. Функціональність поля Мова - За замовчуванням, Опис, Валідація.

 

Поле язык

 

 • Країна (перелік країн світу). Функціональність поля Країна - За замовчуванням, Опис, Валідація.
 

 

• Області України

 

 • Часовой пояс (досить широкий перелік часових поясів). Функціональність поля Часовий пояс - За замовчуванням, Опис, Валідація.

 

 

 • Таблиця (Дане поле дозволяє користувачам створити таблицю на формі). Для створення лише потрібно вказати назви стовпців і рядків. Функціональність поля Таблиця - За замовчуванням, Опис, Валідація.

 

 

Опис

 

Використовуючи даний тип поля, ви зможете розмістити на формі будь-який текст в якості підказки своїм користувачам.


Секція

Використовується в якості візуального роздільника полів на веб-формі.

 

 

Фотографія

 

Використовуючи дане поле, Ви зможете завантажувати в Вашу базу даних зображення. Щоб встановити максимально дозволений розмір файлу, використовуйте опцію Валідація.

 

 

 

 

Формула

 

Даний тип потрібен для проведення найпростіших арифметичних оперцій (додавання, віднімання, множення, ділення) з числовими полями або для "склеювання" рядків з різних текстових полів. Також за допомогою формул можна створювати посилання на інші таблиці або форми за їхніми іменами в базі.

 

 

 

 • Автоінкремент

 

  • Дане поле - лише доповнення до вже існуючих полів Вашої таблиці. Значення поля Автоінкремент генеруються автоматично, при цьому можна задати початкове значення і крок. У QuinaDB поле Автоінкремент це звичайне числове поле, в яке заносяться значення у зростаючій послідовності.

 

 

 

 

Логін и пароль

 

Вся інформація про застосування полів Логін, Пароль знаходиться в блог-пості Форма входу на віджет запису.На даний момент це всі поля, доступні для створення онлайн-форм. Незабаром ми порадуємо вас новими типами полів.

 


Будь ласка, увійдіть в QuintaDB, щоб мати можливість залишати коментарі
Поділитись обговоренням в соціальних мережах: